• امروز : شنبه - ۱۸ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 9 December - 2023
درخواست خلیل انصاریان، عضو نجات یافته از فرقه رجوی از خانواده‌های اسیران

خانواده‌ها از تلاش در افشای ماهیت رجوی کوتاهی نکنند / این فرقه خوب می‌داند اگر فردی به خانواده وصل شود، جدا خواهد شد

  • کد خبر : 39292
  • 07 می 2023 - 12:41

خلیل انصاریان، عضو نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی در یادداشتی نوشت: طی ۳۰ سالی که در فرقه رجوی بودم همیشه به ما القاء می شد که خانواده دشمن مبارزه است و شما را از مبارزه دور می کند. خانواده خوب و بد نداریم، حتی خانواده هوادار هم دشمن است.

به دلیل این که همیشه روی این موضوع اصرار و پافشاری می شد باورمان شده بود. تا زمانیکه از فرقه جدا نشده بودم، نسبت به این موضوع اعتقاد داشتم که خانواده دشمن است. حتی لحظاتی که به فکر خانواده می افتادم باید لحظاتم را در نشست عملیات جاری روزانه بیان می کردم که لحظات دلتنگی خانواده به ذهنم آمد. در نشست زیر انتقادات شدید هم قرار می گرفتم که چرا اجازه دادم چنین چیزی به ذهنم بیاید و با تحریک مسئول نشست، نفرات دو آتشه هم به یاری مسئول نشست می شتافتند.

چند ماه قبل از اینکه جدا بشوم توانستم مخفیانه یک موبایل دست دوم تهیه کنم تا شاید فرجی شود و بتوانم بعد از این همه سال تماسی با خانواده بگیرم. خوب است در اینجا یادآور شوم که هیچ شماره تلفنی نداشتم چون داشتن شماره تلفن از خانواده خودش نوعی جرم به شمار می آمد و یا اینکه داشتن شماره تلفن خانواده، فرد را غرق در افکار خانواده می کرد و به یاد آنها می انداخت و فرد نمی توانست تمام انرژی خودش را وقف مبارزه پوشالی کند.

بنابراین فرقه و مسئولین همیشه باید سر خانواده در هر نشستی تاکید می کردند و مسئولی که در رابطه با خانواده در نشست صحبت نمی کرد توسط مسئول بالاتر مورد انتقاد قرار می گرفت و یا اینکه صلاحیت او را زیر سوال می بردند و رده اش پایین تر می آمد و یا اینکه دیگر او را مسئول نشست نمی گذاشتند .

فرقه همیشه از اسم خانواده رعب و وحشت داشت چون شامه ضد انقلابی قوی داشت و می دانست اگر فردی به خانواده وصل شود و یا حتی اگر به فکر خانواده هم باشد دیگر از آنها نیست و بعد از مدتی حتما از مناسبات پوشالی جدا خواهد شد و همه ترس فرقه همین است و نیازمند آن است که خانواده را دشمن مبارزه تلقی کند. می خواهم همه مادران که جگر گوشه هایشان در فرقه اسیر هستند از تلاش در افشای ماهیت این فرقه کوتاهی نکنند تا بدین وسیله همه اسیران در زنجیر رجوی آزاد و رها شوند و آن روز دور نیست چرا که موج ریزش نیرو در سال جدید شروع شده است واین مژدگانی و خبرهای خوب برای همه خانواده ها می باشد .

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=39292

نوشته های مشابه

07دسامبر
دستگاه پروپاگاندای مجاهدین چگونه عمل می‌کند؟
بررسی خبر حمله به دفتر مجاهدین خلق در برلین بر مبنای سواد رسانه‌ای دفتر مجاهدین خلق در برلین

دستگاه پروپاگاندای مجاهدین چگونه عمل می‌کند؟