• امروز : شنبه - ۱۸ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 9 December - 2023

افشاگری «حمید محمد آتابای» از ماجرای خرید ۲۵۰۰ کامپیوتر برای «اشرف ۳» در سال ۹۵

  • کد خبر : 39271
  • 04 می 2023 - 11:01

هر روز یک نفر از قسمت روابط عمومی می‌آمد و می‌گفت باید «مریم» را به ترند اول برسانیم. سپس با گفتن اینکه هرکسی بیشترین کامنت و ریتوئیت را بزند او بیشتر در انقلاب مریم ذوب شده! با این شگرد از کاربر یک ربات بی اراده می ساخت.

به گزارش فراق، حمید محمد آتابای، عضو جداشده از فرقه رجوی در یادداشتی از جزئیات دوران خرید کامپیوتر و برگزاری کلاس‌های آموزش توئیتر در مقر «اشرف ۳» افشاگری کرد و با اشاره به چگونگی برخوردهای تشکیلاتی با وی و افرادی که اسیر فرافکنی های بلاهت بار مریم رجوی شده بودند، نوشت:

اسفندماه ۱۳۹۵ بود. دو هزار و پانصد کامپیوتر انباری و از دور خارج شده زیمنس از شرکتی خریداری و به تک تک نفرات تحویل داده شد. از آنجایی که هیچ وقت چنین چیزی را به خواب شب مان هم نمی‌دیدیم مثل طفل خردسالی که وقتی پستانکش می افتد به او برمی گردانی چقدر ذوق زده می شود، دست از پا نمی شناختیم. خوشحالی و سرمستی به قدری بود که چشمان مان گرد وخاک و کهنگی و حتی پوسیدگی اتصالات برقی آنها را نمی‌ دیدند. با تمیزترین دستمال هایی که داشتیم شستیم و روفتیم !

دو سه روزی گذشت که گفتند کلاس آموزش توئیتر دارید. شاید از خودتان بپرسید آموزش توئیتر یعنی چی؟

حق دارید پس ‌بگذارید یک توضیحی بدهم. ما هیچگونه سواد کامپیوتری نداشتیم حتی یک مدرکICDL ، همینجا یک پرانتزی باز کنم مسعود رجوی این دروغگوی تاریخ بشریت، در شوآف های تلویزیونی درباره اعضای درون کمپ هایش می‌گفت، «آگاه‌ترین افراد قشرهای ایران، سیاسی ترین وناب ترین برگزیده های جوامع ایرانی…!»، اما همین انسان های سراپا مغزشویی شده حتی آن‌زمان یک دیفراگمنت کردن یا دیسکلین آپ را نمی‌دانستیم. کار با برنامه ورد و اکسل و … که جای خود دارد.

حمید محمد آتابای

نشست توجیهی قبل از شروع کلاس

به هر ترتیب قرار شد کلاس توئیتر برگزار شود. حمید رضا حکیمی (معروف به عسگر) یک نشست توجیهی گذاشت:
اول کامپیوتری که به شما تحویل داده شده ابزار کار و سلاح سرنگونی است.
دوم هیچ کس حق ندارد در اینترنت ولگردی سیاسی و اخلاقی بکند. کسی حق نداشت فیلم نگاه کند.
هیچ کس حق ندارد خودش اکانت دیگری باز کند. اسم کاربری و پسورد را به ما بدهید و روی برگه ای با ماژیک بنویسید تا اگر برای شما اتفاقی افتاد بشود اکانت را باز کرد. این یک دروغ شاخ داری بود. چرا؟ برای اینکه وقتی ما می خوابیدیم واتاق قفل می شد آخر شب راندمی یا اکثر اکانت ها را باز کرده چک می‌کردند تا کسی با خانم چت نکند!
هیچ کس حق ندارد تنهایی وارد اتاق کار شود
هیچ کس حق ندارد جز محدوده ای که به او داده شده در شهر یا استان دیگری با کسی تماس بگیرد.
هیچکس حق ندارد اسم و فامیل خودش را به کار بگیرد ( اسم فیک، عکس یکی از کشته های آنها، یا حتی هنرپیشه های قدیم. در این رابطه البته یادآوری کنم مخالف عکس هنر پیشه ها وشاعران وغیره معاصر بودند یا گل و گیاه و کوه و دشت و صحرا…

هیچ کس حق ندارد با زنان مجاهد ارتباط چت داشته باشد.
هیچ کس حق ندارد به کامپیوتر، دوربین اضافه کند.
هیچ کسی حق ندارد میکروفون کامپیوتر را فعال کند. بعد ها به اسم سرویس فنی همه میکروفون ها را قطع کردند.

آموزش کار در فضای توئیتر

بعد رسیدیم به آموزش توئیتر. کلاس شروع شد و همه مشتاقانه گوش می‌دادیم.
اما یک مشکلی بود، هرچیزی مسعود اکبری می‌گفت پس از آموزش مبحث می‌گفت ما با اینجا کاری نداریم مسؤلیت خدمات فنی قسمت است. دو هفته گذشت و حالا نوبت ما بود تا کار در فضای مجازی را شروع کنیم:

قوانین کار در فضای مجازی

– ارتباط با ارگان های دولتی ایران ممنوع که خب این قانون قابل درکی بود.
– ارتباط با خانواده ممنوع
– ارتباط با هرگونه اکانت خانم ممنوع
– لایک، ریتوئیت، کامنت گذاری زیر پست خانم ها ممنوع
– به کارگیری شعر و ترانه های خوانندگان ایرانی حتی زنده یاد قهرمان موسیقی ایران استاد شجریان ممنوع! چرا چون در ایران بود و در ایران کنسرت اجرا می کرد.
– اگر خانمی کامنت گذاشت و ازشما تعریف کرد، پاسخ دادن به کامنت او ممنوع است. اگر همان خانم وارد دایرکت شد می نویسید که «من یک همکار خانم دارم .او را به شما معرفی می کنم تا با ایشان کار کنید.»
– اگر خانمی فالو کرد، فالو بک دادن ممنوع !
و این قوانین همان سازمان مجاهدین خلقی است که مدعی برابری زن و مرد است! ای تف به شرفت مسعود رجوی.

مریم رجوی را ترند کنید

هر روز هم یک نفر از قسمت روابط عمومی می‌آمد و می‌گفت باید مریم را به ترند اول برسانیم. سپس با گفتن اینکه هرکسی بیشترین کامنت و ریتوئیت را بزند او بیشتر در انقلاب مریم ذوب شده! به این ترتیب و با این شگرد بدون اینکه به افراد گفته شود از کاربر یک ربات بی اراده می ساخت.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=39271

نوشته های مشابه

07دسامبر
دستگاه پروپاگاندای مجاهدین چگونه عمل می‌کند؟
بررسی خبر حمله به دفتر مجاهدین خلق در برلین بر مبنای سواد رسانه‌ای دفتر مجاهدین خلق در برلین

دستگاه پروپاگاندای مجاهدین چگونه عمل می‌کند؟