• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023
پاسخ یک نجات یافته از فرقه رجوی به مزدور این فرقه

«سعید ماسوری» کسی که از غار، یادداشت روز می‌نویسد

  • کد خبر : 39248
  • 02 می 2023 - 12:58

«سعید ماسوری» جهت عملیات نظامی در ایران از طریق عراق روانه شده بود تا با سلاح خود به کسانی که در ظاهر دشمن می دانسته شلیک کرده و تعدادی را بکشد. اگر این اسمش خشونت نیست پس چیست؟

به گزارش فراق، بخشعلی علیزاده، عضو نجات یافته از فرقه رجوی در یادداشتی به بهانه قلم فرسایی یکی از مزدوران قدیمی این فرقه نوشت: روز گذشته در سایت رسمی مجاهدین ضدخلق مطلبی از قول فردی به نام «سعید ماسوری» علیه خشونت و راه‌های برخورد با آن خواندم که توجهم را جلب کرد. وقتی این یادداشت را خواندم، دیدم که وی هنوز در تفکرات دو دهه قبل غوطه ور است، همانند کسی که در غار زندگی می‌کند و از آن غار تنهایی، یادداشت روز می نویسد.

سعید ماسوری که از اعضای قدیمی سازمان مجاهدین است در یک عملیات نظامی در ایران دستگیر و زندانی شد، قطعا وی خیلی خوش شانس بود که به جهت همین جرم اعدام نشد زیرا در اغلب کشورها جرم عملیات مسلحانه علیه کشور، اشد مجازات را دارد ولی این که ماسوری چرا اعدام نشده جای بحث ما نیست.

معمولا کسانی که برای انجام عملیات‌های نظامی از سوی رجوی به داخل ایران روانه می شدند یا در درگیری های مسلحانه کشته و یا بعد از دستگیری به اعدام محکوم شده و کارشان تمام می‌شد. اینکه سعید چکار کرده که از اعدام گریخته است جای خوشحالی دارد و بنده به نوبت خودم خوشحالم که او زنده است!

آنچه مسلم است این که ماسوری برای ترویج خشونت از سوی فرقه تروریستی رجوی به ایران آمده بود و نه پخش کردن گل و شیرینی. او جهت عملیات نظامی در ایران از طریق عراق روانه شده بود تا با سلاح خود به کسانی که در ظاهر دشمن می دانسته شلیک کرده و تعدادی را بکشد. اگر این اسمش خشونت نیست پس چیست؟

من اصل را بر این می گذارم مطلبی که در سایت فرقه رجوی درج شده واقعاً از سوی سعید ماسوری است، هر چند که می دانم خیلی از یادداشت هایی که در این سایت منتشر می شود تحریف شده است و نویسندگان سازمان مجاهدین در آن دخل و تصرف کردند.

می خواهم به سعید ماسوری یادآوری کنم که او چگونه در نشست های موسوم به عملیات جاری اعضا را تحقیر می کرد، یادش رفته است که چگونه شخصیت افراد را بخاطر خودنمایی هایی که داشت زیر پا می گذاشت و به خاطر اینکه در نظر مسئولین سازمان بالا بکشد هیچ احترامی را رعایت نمی کرد؟ آیا آن برخوردهای تحقیر آمیز اسمش خشونت نبود؟ هر کسی که از فرقه رجوی جدا شده است در خصوص نشست های عملیات جاری به شدت شاکی بوده و از آن به عنوان یک شکنجه روحی نام می برد.

در ابتدا اشاره کردم که سعید ماسوری به جهت عملیات نظامی که در ایران علیه شهروندان عادی انجام داده بود دستگیر شد.

تقریبا تمام تیم هایی که به ایران جهت عملیات های تروریستی اعزام می شدند تعداد قابل توجهی از شهروندان را خواسته و یا ناخواسته هدف قرار می دادند، اسناد آن جنایت ها در همه جا موجود است. بسیاری از خمپاره‌های مزدوران رجوی به مناطق مسکونی اصابت می کرد و حتی زنان و بچه‌های بیگناه را به شهادت می‌رساند، آیا آن اقدامات خشونت نبودند؟

تو نمی‌دانی که تعداد زیادی به جهت خیره سری‌های مسعود رجوی در مقر «اشرف» کشته، زخمی و زندانی شدند؟ آیا آن اعمال رجوی خشونت نبود؟

چقدر افراد که به خاطر خیره سری‌های رجوی از درمان عاجز ماندند و جان باختند، قطع عضو شدند، به دستور او اعتصاب غذاهای درد آور را متحمل شدند و هزار و یک مسائل دیگر که تو از آنها بی اطلاع نیستی!

اگر شعار شهادت درست بود چرا رجوی خودش نیامد و جلوداری را بر عهده نگرفت؟ چرا مسعود رجوی مخفی شد و مریم رجوی هم به ساحل امن گریخت یعنی به فرانسه؟

رهبران فرقه رجوی خود مروج خشونت بودند. آیا می دانی هر کسی که دیگر نمی خواست در مناسبات رجوی بماند چکارش می کردند؟ آیا مطلع هستی چند سالی را باید در زندان های مخوف رجوی می گذراندند و بعد به زندان مخوف تر به نام ابوغریب منتقل می شدند؟ کسانی که به زندان ابوغریب منتقل می شدند از سرنوشتشان دیگر خبری نمی شد زیرا با شدیدترین آزار و اذیت ها سر به نیست می شدند، علت هم آن بود که رجوی برای انتقام به ماموران امنیتی و شکنجه گران حزب بعث می گفت این ها نفوذی حکومت ایران هستند و دیگر مهلت به قاضی عراقی نمی داد، حکم صادر شده بود!

حتی بودند کسانی که تلاش داشتند از جهنم رجوی یعنی اردوگاه نفرین شده اشرف خود را نجات دهند، بعضا اقدام به فرار از اشرف کردند ولی بعد از دستگیری چه بلاهایی که بر سرشان نیامد.

کسانی که از فرقه رجوی جدا شدند با شدیدترین دشمنی از سوی رجوی مواجه شدند، کسانی که تمام عمرشان را به خاطر آن بی هویت بر باد دادند و رجوی مدام آنها را تهدید به مرگ می کند، این اسمش خشونت نیست؟

اما اگر از جامعه ایران خبر داشتی که نداری این اراجیف را نمی نوشتی. مردم ایران از سازمان مجاهدین ضد خلق متنفر هستند، حتی کسانی که از جمهوری اسلامی خوششان نمی آید هم از رجوی نفرت دارند زیرا در کارنامه رجوی به جز دروغ، خیانت و خباثت چیز دیگری وجود ندارد.

بخشعلی علیزاده

عضو نجات یافته از فرقه رجوی

انتهایپیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=39248

نوشته های مشابه

03دسامبر
به وقت محاکمه
واکنش رجوی‌ها در آستانه برگزاری دادگاه سران این فرقه در ایران

به وقت محاکمه