• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

پایان یک سلبریتی برانداز / وقتی هیچ‌ها برای «هیچ» به خود می‌پیچند

  • کد خبر : 39010
  • 17 آوریل 2023 - 12:57

«هیچکس» در جریات اغتشاشات اخیر یکی از سلبریتی‌هایی بود که جوانان را به مبارزه مسلحانه دعوت می‌کرد و آموزش ساخت کوکتل مولوتوف می‌داد اما افشاگری اخیر دوستش درباره وی از ماجرای این هیچ و ارتباط او با عمله‌های رجوی که خانواده همسرش بودند، پرده برداشت.

به گزارش فراق، اشکان فدایی رپر معاند با انتشار توئیتی از یک راز بزرگ در جبهه ضد انقلاب پرده برداری کرد. فدایی با بیان اینکه علت جدایی سروش هیچکس از «گروه رپ ملتفت» ارتباط او با فرقه رجوی است از نقش آزاده اکبری، همسر هیچکس، به عنوان عامل ارتباط با فرقه تروریستی مجاهدین خلق خبر داد.  چندی پیش رعنا رحیم‌پور، مجری اخراجی بی‌بی‌سی فارسی هم گفته بود که در جریان اغتشاشات اخیر ۴۰۰ هزار دلار برای سروش لشکری (هیچکس) واریز شده است.

«هیچکس» در جریات اغتشاشات اخیر یکی از سلبریتی‌هایی بود که در شبکه‌های اجتماعی، جوانان را به مبارزه مسلحانه دعوت می‌کرد و آموزش ساخت کوکتل مولوتوف می‌داد. او در توئیت های دیگری از کشورهای خارجی خواسته بود تا علاوه بر قرار دادن نام سپاه پاسدارن در لیست تروریستی، به ایران حمله نظامی کنند.

فدایی با انتشار تصاویری از حضور پدر و مادر همسر هیچکس در تجمعات فرقه رجوی در خارج از کشور پرده از ارتباط سازمانی این رپر با فرقه جنایتکار رجوی برداشت که سابقه به شهادت رساندن بیش از ۱۷ هزار نفر از ایرانیان را در کارنامه خود دارد و از منفور ترین گروه ها در نزد مردم کشورمان است. چیزی که در بازخورد عمومی به انتشار این خبر هم کاملاً قابل مشاهده بود.

انتشار خبر ارتباط هیچکس با سازمان منافقین و حضور فعال خانواده همسر او در تجمعات این سازمان با واکنش منفی گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی و طرفداران موسیقی رپ مواجه شد. خبری که با واکنش هیچکس هم همراه شد و البته او هم ارتباط خانواده همسرش با فرقه رجوی را تایید کرد. گفته می‌شود آزاده اکبری که اکنون ارتباطش با فرقه رجوی علنی شده است از گردانندگان اصلی صفحه ۱۵۰۰ تصویر (از صفحات اصلی جریان معاند) هم بوده است.

سروش لشکری ملقب به سروش هیچکس از اولین خواننده های رپری بود که مضامین اجتماعی را به دایره رپ فارسی اضافه کرد. روح اعتراضی آثار موسیقیایی او در دهه ۸۰ سبب شده بود که او بخشی از فرهنگ اعتراضی را که فقدانش در رپ فارسی حس می‌شد، نمایندگی کند اما با گذشت زمان و وقوع اتفاقات سیاسی اجتماعی سال ۸۸ در کشور، هیچکس به انگلیس مهاجرت کرد و فعالیت خود را خارج از ایران ادامه داد. او در آن جا با همکاری دو رپر دیگر مهدیار آقاجانی و فدایی گروه ملتفت را تاسیس می‌کنند.

فعالیت گروه ملتفت هم غالباً با هدف براندازی و سرنگونی حکومت مرکزی در ایران همراه بود. همزمان با فعالیت این گروه در خارج، برخی جریان ها و گروه های رپر مخالف با آن‌ها در ایران  با نقد مواضع ضد ایرانی آن‌ها آثاری را در اعتراض به این رویه منتشر می‌کردند. بالا گرفتن اختلافات میان اعضای گروه (فدایی و مهدیار) و هیچکس، سرانجام سروش هیچکس از گروه ملتفت کناره گیری کرد. 

انتشار خبر ارتباط هیچکس با فرقه رجوی، علاوه بر اینکه مهر پایانی بر فعالیت این سلبریتی، بار دیگر موید نقش‌آفرینی گسترده منافقین در آشوب‌های سال گذشته با نفوذ و یارگیری از میان گروه‌های مختلف اجتماعی از دانشجویان گرفته تا سندیکاهای کارگری و حتی سلبریتی‌ها بود. نکته‌ای که بیش از پیش  به نقش مخرب این گروه ضد ایرانی و تروریستی در این اغتشاشات صحه می‌گذارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=39010

نوشته های مشابه

04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند

04دسامبر
شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید
مدیر عامل انجمن نجات به جداشده‌های فرقه رجوی در آلبانی

شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید