• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

پیام نوروزی مریم سنجابی، عضو نجات یافته از فرقه رجوی

  • کد خبر : 38673
  • 19 مارس 2023 - 8:13

مریم سنجابی، عضو نجات یافته از فرقه رجوی با ارسال یک پیام نوروزی خطاب به مردم ایران، سایت فراق و خانواده های عضو انجمن نجات نوشت: فرخنده نوروز باستانی را به مردم عزیز ایران، خانواده های ارجمند عضو انجمن نجات و دوستان پرتلاش در سایت فراق تبریک می گویم.

امید دارم سال پیش رو برای تک تک خانواده ها و مردم ایران سالی پر از خیر و برکت و موفقیت باشد.

درسالی که گذشت همچنان شاهد فعالیت های قابل تقدیر و مستمر از خانواده ها و دوستان در جهت روشنگری و تلاش برای آگاهی نسل جوان بودیم. مردم و جوانان با شناختی که به دست آورده بودند، فرقه رجوی را طرد نمودند و با هیچ کدام از برنامه ریزی های توطئه آمیز آنان همراهی نکردند. فرقه رجدی و مخصوصا سرکرده خیانت کارش ایزوله تر از هر زمان شد، این توطئه ها آشکار و به سوی خودش برگشت خورد.

سال جدید را به یاری خدا و با این امید آغاز خواهیم کرد که بتوانیم هر چه پربارتر در افشای چهره فِرق قدم برداریم.

مفتخرم بگویم: با کمک انجمن های مردمی چون شما، ما جداشدگان و خانواده ها یعنی افرادی که چندین دهه توسط رجوی و فرقه خطرناکش مورد ظلم و ستم قرار گرفته و زندگی هایمان به تاراج رفت، صدایمان به اقصی نقاط دنیا و تا وزرات خانه های غرب هم رسید.

همچنان که گفتیم و خواهیم گفت برای رساندن صدای قربانیان، تلاش می کنیم تا آخرین روز و تا آخرین لحظه و برای سعادت و بهروزی ملت ایران روشنگری خواهیم کرد.

مریم سنجابی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=38673