• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

خانواده‌ها، حامیان رجوی را شریک جرم او می‌دانند

  • کد خبر : 38508
  • 09 مارس 2023 - 11:45

«بارونس بتی بوتروید» یکی از نزدیکان انگلیسی تبار فرقه رجوی در حالی که در آرزوهای پنبه دانه‌ای خویش بود، چند روز پیش مُرد.

به گزارش فراق، در گذشته هم بسیاری از لردهایی که همانند این «بارونس» در حمایت از رجوی تلاش کردند به درک واصل شده و رفتند. باید اعتراف کنم که علت انبوهی از دردها و رنج‌های خانواده‌های کسانی که در «اشرف ۳» در اسارت به سر می برند، همین اشخاص بودند.

آنها چه بخواهند و چه نخواهند شریک جرم محسوب می شوند. در هر جلسه‌ای که فرقه رجوی برگزار می‌کرد این عناصر به صحنه آمده و با سخنرانی های خود از رجوی تروریست حمایت عملی می‌کردند. خانواده‌ها به خصوص پدران و مادران رنج دیده از توطئه‌های رجوی این افراد را هرگز نخواهند بخشید.

بسیاری از پدران و مادران چشم انتظار بدون رسیدن به تنها خواسته قلبیشان زیر خاک سرد آرام گرفتند، هر چند دل هایشان مملو از آرزوی دیدار با عزیزشان بود…

خطاب به بقیه حامیان رجوی که هم اکنون در قید حیات هستند عرض کنم که مرگ دیر یا زود سراغ آنان نیز خواهد رفت، عبرت روزگار را نادیده نگیرید، اگر ذره‌ای وجدان دارید به جای حمایت های کور کورانه از فرقۀ رجوی به خانواده‌هایی بیندیشید که سالهاست در حسرت یک لحظه دیدار با فرزندانشان هستند.

یادداشت از: مرتضی حیدرزاده

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=38508

نوشته های مشابه

03دسامبر
به وقت محاکمه
واکنش رجوی‌ها در آستانه برگزاری دادگاه سران این فرقه در ایران

به وقت محاکمه