• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 July - 2024

موفقیت‌های «آسیلا» در  مسیر مبارزه ادامه دارد

  • کد خبر : 38475
  • 06 مارس 2023 - 13:11

انجمن آسیلا (حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی) با تجاربی که به دست آورده در مسیر مبارزه با فرقه‌رجوی خوب پیش آمده و توانسته است داغی بر دل رجوی و سران این فرقه بگذارد.

به گزارش فراق، بخشعلی علیزاده با انتشار یادداشتی به بهانه نجات موسی جابری فر از دام این فرقه نوشت: فرقۀ رجوی با لابی‌های فراوان تلاش کرد که برای موسی جابری فر پرونده‌سازی های سنگین نماید اما وی به حکم دادگاه تبرئه شد و به نزد دوستان خود در آسیلا بازگشت. الحق که این ماجرا ضربۀ سنگینی بر پیکرۀ فرتوت و نیمه جان رجوی و سران سازمان در گل فرو رفته اش بود زیرا تمام سرمایه گذاری‌هایشان در این زمینه نقش بر آب شد.

جا دارد که این پیروزی را به آقای جابری فر و دوستانش در آسیلا تبریک عرض نموده و برایشان آرزوی موفقیت‌های بسیار داشته باشم.

رجوی بارها می گفت: «هر جا که یک قطره آزادی و حقوق بشر باشد ما در آن دادگاه پیروزیم» ! خب، با این حساب چرا رجوی نتوانست در این دادگاه مطلوب و مورد نظر خودش پیروز شود؟ چرا نتوانست برای آقای جابری فر آن طور که باید پاپوش بدوزد؟ رجوی در این ماجرا نیز محاسباتش مثل همیشه غلط از آب در آمد و با شکست مفتضحانه‌ای مواجه شد، علت هم این است که فکر می کند می شود همیشه مسائل را با ولخرجی و باج دادن حل نمود، غافل از اینکه دنیای انسانیت هنوز زنده است و وجدان های بیدار را نمی شود با پول خرید.

این را خطاب به دوستانم در آسیلا می گویم، تا زمانی که رجوی و باند تبهکار او وجود دارند، توطئه هم هست. آنها مدام در اتاق فکرهایشان در حال تکاپو هستند تا از کوچکترین بهانه و سنگ ریزه‌ای تخته سنگ درست کرده و به میدان بیایند.

اما خبر خوب دیگر این است که به امید خدا دوستانی که هم اکنون در بازداشت پلیس آلبانی هستند نیز به زودی آزاد خواهند شد و بار دیگر داغ تازه تری بر دل های نخوت زدۀ رجوی ها وارد خواهد آمد.

به امید روزهای بهتر و رهایی تمام اسیرانی که هنوز در زندان «اشرف ۳» گرفتار هستند.

یادداشت از: بخشعلی علیزاده

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=38475