• امروز : شنبه - ۱۸ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 9 December - 2023
بازخوانی شهادت یک دختر دانش آموز در جریان بمب گذاری داعشی‌های زمان در میدان عشرت آباد تهران

دانش‌آموزان از گذشته مورد هدف جنایات فرقه رجوی بودند

  • کد خبر : 38463
  • 04 مارس 2023 - 12:56

سوم اسفند سال ۱۳۶۰ فرقه رجوی با انفجار یک بمب در میدان عشرت آباد تهران، ۱۱ تن را به شهادت رساند که در بین شهدا یک دختر دانش آموز نیز حضور داشت.

به گزارش فراق، در این روز فرقه رجوی با انفجار یک بمب در میدان عشرت‌آباد تهران، جنایتی دیگر رقم زدند. یکی از نکات تلخ این حادثه تروریستی، شهادت یک دختر محصل بود. بر اثر انفجار این بمب که زیر یک کامیون حمل زباله جاسازی شده بود ۱۱ نفر شهید و ۲۵ نفر مجروح شدند.

روزنامه اطلاعات درباره یکی از شهدای این حادثه نوشت: «یک دختر بچه محصل حدود ۱۰ ساله که در اثر این انفجار دست و پایش قطع شده بود جزو شهدا می‌باشد.» این روزنامه با درج تصویری از کیف مدرسه این دختر محصل نوشت: «شهدا و مجروحین حادثه انفجار میدان عشرت‌آباد جز چند پاسدار، رفتگر شهرداری، محصل، مسافر اتوبوس و عابر معمولی کس دیگری نبود…»

این اولین بار نبود که مزدوران مجاهدین خق با هدف ایجاد رعب و وحشت بین مردم و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی دست به ترور و انفجار می‌زدند. آنان بارها مردم عادی را در کوچه و خیابان‌های شهر به رگبار گلوله بسته بودند. بسیاری از مسوولان انقلاب اسلامی در سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی مورد هدف جریان نفاق و گروه‌های تروریستی قرار گرفته و به شهادت رسیدند. جنایاتی که تا به امروز و حمایت برخی کشورهای غربی ادامه داشته است.

مواضعی هم که مریم رجوی در چند روز اخیر درباره مسمومیت های سریالی دانش‌آموزان گرفته است همگی نشان از این دارد که این کار کثیف نیز بی ارتباط با آن ها نیست.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=38463

نوشته های مشابه

07دسامبر
فیلم «سرهنگ ثریا» زاویه دید جدیدی را فراروی مخاطب می‌گشاید
04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند