• امروز : شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 22 June - 2024

دیدار مشکوک یک خاخام صهیونیستی با بازجوهای اعضای آسیلا در آلبانی + سند تصویری

  • کد خبر : 37974
  • 02 فوریه 2023 - 12:59

سندی تصویری به دست فراق رسیده که در آن مشاهده می‌شود یک خاخام رژیم صهیونیستی با شکنجه‌گران اعضای دربند آسیلا در آلبانی دیدار کرده است.

به گزارش فراق، این سند که ظهر امروز به دست این پایگاه خبری-تحلیلی رسیده نشان می‌دهد «یوئل کاپلان»، خاخام رژیم صهیونیستی، شب گذشته با رئیس اداره مهاجرت آلبانی که نقش بازجوی اعضای دربند آسیلا (انجمن جمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی) را بازی می‌کرد، دیدار داشته است.

رئیس اداره مهاجرت همان فردی است که حکم دستگیری جداشده های فرقه رجوی که توسط وزیر کشور آلبانی مهر و امضا شده بود را به صورت وحشیانه اجرا و با روش های غیرانسانی از این افراد بازجویی کرد.

نفر دوم حاضر در این تصویر هم که دست این خاخام روی شانه وی قرار دارد یکی از افسرهای امنیتی اداره مهاجرت آلبانی است.

مریم رجوی، سرکرده فرقه تروریستی رجوی چندی پیش با «گالیت بالج» سفیر رژیم صهیونیستی در آلبانی دیدار کرد که همان زمان پیش بینی ها خبر از این می داد رجوی ها برای پیشبرد مقاصد شوم خود در این کشور دست به دامن صهیونیست ها شدند.

همدستی فرقه تروریستی رجوی با دشمنان قسم خورده ملت ایران، موضوع تازه‌ای نیست و این فرقه بارها دشمنی خود را با مردم ایران نشان داده که بارزترین آن همدستی با صدام، دیکتاتور معدوم عراق در جنگ هشت ساله تحمیلی است.
اما سوال اینجاست که این خاخام صهیونیستی با چه هدفی به آلبانی آمده و چه رابطه ای با رئیس اداره مهاجرت این کشور دارد که حاضر شده با وی عکس یادگاری هم بگیرد.

تمام پرونده های اعضای بازداشت شده آسیلا که به صورت غیر قانونی توسط دولت آلبانی زندانی شدند، زیر دستِ همین افراد در تصویر است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=37974