• امروز : جمعه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 19 April - 2024
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس ایران مطرح کرد

اروپا پا روی پوست خربزه رجوی گذاشته است / اروپایی‌ها تا دیر نشده آب را برای خود گل آلود نکنند

  • کد خبر : 37869
  • 26 ژانویه 2023 - 11:51

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مجلس گفت: اگر اروپایی‌ها همان طوری که به سازمان مجاهدین خلق اجازه دادند که در جلسات علنی و غیرعلنی اتحادیه اروپا شرکت کنند، فرصتی در اختیار تشکل‌های مردم نهاد ایران می‌دادند تا در آنجا جنایات فرقه تروریستی رجوی را به تصویر بکشند، دیگر اجازه نمی‌دادند سازمان مجاهدین خلق به کنگره آن‌ها راه پیدا کند.

به گزارش فراق، محمدحسن آصفری در خصوص اقدام ضد ایرانی اخیر پارلمان اروپا، اظهار کرد: این اقدام اروپا پوست خربزه‌ای است که سازمان رجوی زیر پای کشور‌های اروپایی گذاشته است؛ اروپایی‌ها بدون مطالعه و در یک اقدام احساسی این مصوبه را به تصویب رسانده است. اگر اروپایی‌ها سری به بهشت زهرای تهران بزنند شاهد جنایاتی که سازمان مجاهدین خلق انجام داده است خواهند بود.

آصفری گفت: بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم ما در اقدامات تروریستی این منافقان به شهادت رسیده اند. اگر اروپایی‌ها در این زمینه تحقیق می‌کردند هیچ گاه گول این منافقان را نمی‌خوردند.

آصفری در ادامه اظهار کرد: اتحادیه اروپا باید بداند که رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس دیوان عالی کشور و تعداد زیادی از نمایندگان مجلس و تعداد بی شماری از مردم توسط سازمان مجاهدین خلق که امروز در لابی‌های اتحادیه اروپا و کنگره آمریکا گشته اند تا آن‌ها دست به چنین اقدامی بزنند، ترور شده اند. اگر اروپایی‌ها همان طوری که به سازمان مجاهدین خلق اجازه دادند که در جلسات علنی و غیرعلنی اتحادیه اروپا شرکت کنند، یک فرصت یک روزه هم در اختیار تشکل‌های مردم نهاد ایران می‌دادند تا در آنجا جنایات گروه‌های تروریستی را به تصویر بکشند، دیگر اجازه نمی‌دادند سازمان مجاهدین خلق به کنگره آن‌ها راه پیدا کند.

این عضو کمیسیون امور داخلی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اتحادیه اروپا باید متوجه باشد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که امروز از سوی آن‌ها تروریست نامیده شده است، تعداد زیادی شهید داده است که تعدادی از آن‌ها با شکنجه‌ها و به بدترین شکل توسط سازمان مجاهدین خلق به شهادت رسیده‌اند. کنگره اروپا باید بداند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکلی است که در سیل، زلزله و روز‌های سخت با کمک‌های انسان دوستانه به داد مردم رسیده است و اگر ایران امروز با افتخار اعلام می‌کند که فلج اطفال را ریشه کن کرده است با همت سپاه پاسداران بوده است.

مجلس محدودیت تردد کشتی‌های تجاری اروپا از تنگه هرمز را دنبال می‌کند

وی در ادامه با بیان اینکه اینگونه اقدامات اروپا غیر از اینکه برای آن‌ها در بین ملت ایران بدبینی ایجاد می‌کند و باعث ناامیدی ملت‌ها می‌شود خروجی دیگری ندارد، خاطرنشان کرد: قطعا ما هم ساکت نخواهیم نشست؛ بستن تنگه هرمز در دستور کار مجلس است. اگر قرار باشد اروپایی‌ها با نیرو‌های مسلح و نیرو‌های رسمی ما اینگونه برخورد کنند ما هم گزینه‌های دیگری را روی میز خواهیم گذاشت از جمله محدود کردن تردد کشتی‌های تجاری اروپا در تنگه هرمز در قالب طرح فوریتی در مجلس دنبال خواهد شد. آصفری در پایان تاکید کرد: بهتر است اروپایی‌ها تا دیر نشده از این تصمیم برگشته و بیش از این آب را برای خود گل آلود نکنند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=37869