• امروز : چهارشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 27 September - 2023

افشاگری «مصطفی بهشتی» از فساد جنسی در مناسبات فرقه کثیف رجوی

  • کد خبر : 37834
  • 24 ژانویه 2023 - 13:30

عضو نجات یافته از فرقه رجوی در یک افشاگری، از فساد جنسی در مناسبات این فرقه کثیف روایت کرد.

به گزارش فراق، مصطفی بهشتی، عضو انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی (آسیلا) از فسادی هولناک درون تشکیلات مریم رجوی پرده برداشت و نوشت:

من به دلیل بیماری آلرژی و آسم به محل امداد قرارگاهمان مراجعه کردم، مسول امداد (خ-و) در مقر ششم بود. مشکل را به وی گفتم و او که خودش هم امدادگر بود به من گفت، روی تخت دراز بکش و شلوارت رو دربیاور تا معاینه کنم بعد درب را از داخل قفل کرد.
گفتم، برادر…من مشکل تنفسی دارم چرا لباس در بیاورم. گفت بدن تو نیاز به اکسیژن داره. بعد یک عدد قرص و یک لیوان آب به من داد و گفت بخور تا خوب شوی.

من بعد از خوردن قرص دچار بی‌حالی و خواب رفتم. بعد از ۲۰ دقیقه یک باره از خواب بیدار شدم و دیدم برادر… در حال دست زدن به …. من هست. وقتی متوجه شد من بیدار شدم دستپاچه شد. گفتم چکار می کنی، چرا با من این کار را می کنی؟
ترسید و خواهش کرد که به مسئولین نگویم. من از اتاق بیرون آمدم و سراغ مسئول مستقیم خودم رفتم و به او گفتم. مسئول ناراحت شد و گفت، میلاد اگر این حرف را به مسئولین بالا بگویم قبول نمی‌کنند با اینکه من هم خیلی از این موارد را در سازمان دیدم اما آخرش خودمان را محکوم کردند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=37834

نوشته های مشابه

27سپتامبر
گزارشگر دروغگو!
اعتراض ستاد حقوق بشر ایران به حمایت جاوید رحمان از فرقه تروریستی رجوی

گزارشگر دروغگو!