• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 July - 2024

نامه آقای علیرضا فرجی پور به برادرش (محمد رضا فرجی پور تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی، عراق)

  • کد خبر : 3778
  • 12 سپتامبر 2015 - 13:15

نامه آقای علیرضا فرجی پور به برادرش

(محمد رضا فرجی پور تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی، عراق)

به خدمت برادرعزیزم محمدرضا

بیا تا با جدائیها بنالیم

برادرعزیزم سلام.

بعد از ۲۸ سال دوری از خانواده ، نمی دانی که دلمان برایت چقدر لبریز شده است و هر آن لحظه شماری می کنیم که شما را یک بار برای همیشه به بینیم. نمی دانیم آن روز کی فرا می رسد. پدرمان همیشه اسم شما را به زبان می آورد و از تو سخن می گوید و از شما بسیار نگران است. خواهرانم منتظر دیدار با شما هستند! من برادرت روزی نیست که به یادت نباشم ولی صد افسوس که روزگار ما را از هم جدا کرد. ما اهل خانواده و خواهرزاده هایت و برادرزاده ات مشتاق دیدارت هستیم.

و می دانیم که شما هم دلت می خواهد تک تک ما را به بینی ولی افسوس که سران مجاهدین اجازه ای به شما نمی دهند که لااقل خودت تماس بگیری و ما را از نگرانی بیرون بیاوری.

پدر پیرت سالهاست در انتظار است که شما را بعد از این همه سال بغل کند یا تلفنی با تو سخن بگوید. ما از شما درخواست می کنیم از لیبرتی خارج شوی و از مسئولین مجاهدین جدا می خواهیم شما را به کشور آلبانی منتقل کنند. ما از این که شما در لیبرتی هستی بشدت نگران هستیم چرا باید مسئولین مجاهدین شما را به جای امن مثل آلبانی منتقل نکنند؟

قربانت برادرت علیرضا فرجی پور

۱۳۹۴/۵/۸

شماره تماس

۰۹۱۴۹۷۴۹۲۶۹

رونوشت به :

۱ـ عفو بین الملل

۲ـ صلیب سرخ دفتر تهران

۳ـ دبیرکل سازمان ملل آقای بان کی مون

 لینک های مرتبط :

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=15184

نامه آقای نصرت فرجی پور به فرزندش (محمدرضا ، تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق) عزیزم ، هیچ می دانی سازمان مجاهدین با ما چه کرد؟

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=6927

چرا رهبران سازمان مجاهدین مرا ۲۶ سال از دیدن فرزندم محروم کرده اند؟

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=5299

نامه به برادر … نامه آقای علیرضا فرجی پور به برادرش ( ساکن کمپ لیبرتی )

2

نامه آقای نصرت فرجی پور به فرزندش (محمدرضا ، تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق) عزیزم ، هیچ می دانی سازمان مجاهدین با ما چه کرد؟

faraji poor

خانواده محترم محمد نژاد به دلیل اعمال محدودیت از سوی سران مجاهدین  بیش از 26 سال است که تماس و ملاقاتی با آقای علیرضا محمد نژاد نداشته اند. چرا؟

خانواده محترم فرجی پور به دلیل اعمال محدودیت از سوی سران مجاهدین  بیش از ۲۶ سال است که تماس و ملاقاتی با آقای علیرضا فرجی پور نداشته اند. چرا؟ 

Farajipour

منبع: سایت نیم نگاه

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3778