• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024

روایت «حمید‌محمد آتابای» از اولین کریسمس آزادی در آلبانی

  • کد خبر : 37294
  • 31 دسامبر 2022 - 13:23

«حمید‌محمد آتابای»، عضو تازه نجات یافته از فرقه رجوی از یک آرزوی قلبی خود که هم اکنون در آلبانی به واقعیت پیوسته است، روایت کرد.

به گزارش فراق، وی اخیرا در پیامی که در فضای مجازی منتشر کرده، نوشته است:

از سال ۱۳۶۷ که به مجاهدین پیوستم تا سال ۱۳۹۵ که وارد آلبانی شدم، یکی از بزرگترین آرزوهایم دیدن جشن کریسمس و میلاد حضرت عیسی مسیح و تحویل سال نو میلادی بود. هرگز فکر نمی‌کردم و باور نداشتم روزی برسد که این آرزوی قلبی من محقق شود .

زمانی که هنوز عضوی از سازمان مجاهدین خلق بودم، در چنین روزهایی شنیدم دسته ای برگزیده شده اند که شب کریسمس به کلیسا بروند. با اصرار زیاد توانستم در بین هیات که راهی بودند جایی برای خودم باز کنم. اما به چه شرطی؟

قرار شد به شهروندان آلبانی دست ندهیم و نزدیک آنها نشویم، معاشرت نکنیم و … و از کلیسا نیز نباید بیرون می رفتیم و یکی از سران مسئول سازمان مجاهدین خلق ما را زیر نظر داشت و چک می کرد.

هیاتی که برای جشن کریسمس به کلیسا می رفتند، دسته گل بزرگی از طرف مریم رجوی برای کلیسا بعنوان هدیه بردند و تازه ما فهمیدیم که در این بین ما فقط به عنوان سیاهی لشکر همراه بودیم و بعد از آنکه دو تن از سران فرقه رجوی دسته گل را به کلیسا هدیه دادند، به ما گفتند که برویم و اجازه ندادند حتی برای لحظاتی در کلیسا بمانیم. در مسیر خروج یکی از اعضایی که همراهم بود در گوشم گفت: حالا فهمیدم چرا «عسگر» به ما گفت برای دیدن می رویم. هدف آنها فقط همین پاچه خواری بود و بس.

مریم قجر در تمام برنامه های تلویزیونی فقط شوآف داشت و دم از حضرت عیسی مسیح می زد که چنان بود و چنان گفت، البته بماند که همه کلمات و جملات توسط بقیه نگارش شده بود. او هیچ اعتقادی به جملاتی که از دهانش بیرون می‌آمد نداشت و همه این شوهای نمایشی برای پخش از سیمای نفاق آزادی شان بود. من حاضرم دست روی قرآن بگذارم و سوگند یاد کنم که مریم رجوی به اندازه ارزنی هم به حرف های حضرت مسیح پیامبر که بر زبان میاورد اعتقادی نداشت. مسیح پیامبر بشارت صلح در بین مردم را داده است، اما نقطه مقابل سازمان مجاهدین خلق به سرکردگی مریم رجوی تا توانسته بین مردم تفرقه انداخته تا حکومت کند.

بارها در اسارتگاه اشرف و لیبرتی نفرات از سران سازمان مجاهدین میپرسیدند چرا در جشن های کریسمس شرکت نمی‌کنیم؟ کسی جوابی دریافت نمی‌کرد الا یک دروغ بزرگ، دروغ چه بود؟ نفرات جدا شده به دنبال اعمال تروریستی هستند و امکان ترور شما وجود دارد. نفرات جداشده که در حال حاضر خودم هم یکی از آنها هستم، تنها آرزویشان یک زندگی پر از آرامش و بی دردسر است که کسی مثل سازمان مجاهدین به آنها امر و نهی نکند. خودشان انتخاب کنند که چگونه بپوشند، چه نوع غذایی بخورند و در جشن ملی کشور میزبان آن طور که خودشان دلشان می خواهد شرکت نمایند .

یکی از سران سران سازمان مجاهدین در مصاحبه با تلویزیون تاپ چنل گفت که آلبانی کشور دوم ماست. پس چرا در مراسم های ملی کشور دوم تان شرکت نمی کنید؟ چند روز دیگر سال میلادی جدید می شود. چرا اجازه نمی دهید نفرات اسارتگاه اشرف ۳ در میدان اسکندر بیگ تیرانا حضور داشته باشند ؟ مگر آلبانی کشور دوم تان نیست؟ پس از شش سال مستقر بودن در کشور آلبانی، امسال پس از رهایی از اسارتگاه اشرف، با افتخار در کنار شهروندان مسیحی تیرانا در جشن کریسمس شرکت کردم و در جشن تحویل سال نو میلادی شرکت خواهم کرد تا حقیقت روشن شود و روسیاهی به ذغال سازمان مجاهدین خلق و سران مفلوک آن بماند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=37294

نوشته های مشابه