• امروز : پنج شنبه - ۳۰ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 April - 2024
گفت‌و‌گوی اختصاصی فراق با فوادبصری، عضو جداشده از فرقه رجوی

فرقه رجوی آینده‌ای جز تباهی ندارد / رجوی و سرانش از دید آمریکایی‌ها دستمال توالتند / شاخ رجوی بعد از سرنگونی صدام شکست / کسی تا حالا آشغال خانه‌اش را برنگردانده

  • کد خبر : 36971
  • 13 دسامبر 2022 - 12:11

فؤاد بصری، یکی از جداشده های فرقه رجوی است که به مدت دو دهه در زمینه افشای ماهیت این فرقه تروریستی فعالیت دارد. تلاش ها و اطلاعات آقای بصری جهت روشنگری جوانان قابل تقدیر است و به این بهانه پایگاه خبری-تحلیلی فراق با وی مصاحبه ای انجام داده است. این کارشناس آشنا به فرقه رجوی در این مصاحبه نکات جالبی را مطرح نموده که مطالعه کامل آن را به شما مخاطبان عزیز پیشنهاد می‌کنیم.

فراق: آقای بصری با توجه به اینکه مخاطبان فراق اغلب اطلاعات جامعی از فرقه داشته و آشنا به امور هستند، در همین ابتدا از وضعیت فرقه در آلبانی برای ما توضیح دهید

فرقه رجوی یک کارت سوخته است. رجوی و سرانش در آلبانی و خارج وضعیت خوبی ندارند، مردم کشور آلبانی اکثرا موافق نیستند فرقه رجوی در آلبانی باشد. ماهیت سرانش برای آنها روشن شده، شما نگاه کنید در خارجه مثلا در سوئد یا آلمان و یا در کانادا وقتی تجمع هوادارانشان را مشاهده می کنید تعداد بنرها و پرچم ها بیشتر از نفرات هستند این نشان می دهد فرقه رجوی هواداری به آن صورت در خارج ندارد. کسانی را جمع می کنند، تمام مخارج آنها را می دهند رجوی و رئیس جمهور فسیل شده اش و سرانش کج دار و مریز خودشان را نگه می دارند. فقط می خواهند بقای خودشان را حفظ کنند و آلبانی نقطه آخر و یا بهتر بگویم ایستگاه آخر است. رجوی در آلبانی به مرور زمان از بین می رود جای دیگری ندارند که بروند و از طرفی هیچ کشوری برای منافع خودش حاضر نیست به آنها اسکان بدهد.

فراق: فرقه رجوی در بخش روابط خارجی و فعالیت برای جذب غربی ها و اقدام علیه ایران دقیقا چگونه فعالیت می کند؟

 فرقه رجوی کارش را با دلار پیش می برد. غربی ها تمایلی ندارند با سازمان مجاهدین کار کنند. اکثر غربی ها که در همایش های سازمان سخنرانی می کنند در دولت نیستند و کارایی ندارند. فرقه آنها را با دلار جذب خودش می کند و در همایش ها به خاطر خوش خدمتی و تعادل وضعیت خودشان علیه جمهوری اسلامی موضع گیری می کنند.

در واقع موضع گیری غربی های از دورخارج شده مصرف بیرونی نداشته و مصرف داخلی برای اعضای فرقه دارد که در کمپ آلبانی اسیرند. قبلا گفته بودیم پایه و اساس فرقه رجوی بر دروغ و فریب سوار است. روابط خارجی فرقه فریب کار است. هیچکدام از غربی ها  از دور خارج شده مجانی در همایش های فرقه سخنرانی نمی کنند. خود غربی ها هم می دانند فرقه زمانی که در عراق بود کارهای تروریستی انجام می داد. یادم است رجوی در یک نشستی گفت، «در آینده ایران با آمریکایی ها تصفیه حساب خواهیم کرد.» و در یک نشست دیگری مریم قجر گفت، «اگر آمریکایی ها چوب لای چرخ ما نگذارند ما می توانیم سرنگونی را محقق کنیم.» البته لاف می زد و این حرف ها را برای پوشاندن التماس و تلاش هایش برای رابطه با دولت های غربی می گفت.

فرقه رجوی کارش را با دلار پیش می برد. غربی ها تمایلی ندارند با سازمان مجاهدین کار کنند. اکثر غربی ها که در همایش های سازمان سخنرانی می کنند در دولت نیستند و کارایی ندارند. فرقه آنها را با دلار جذب خودش می کند و در همایش ها به خاطر خوش خدمتی و تعادل وضعیت خودشان علیه جمهوری اسلامی موضع گیری می کنند

فرقه رجوی در بخش خارجه روابط خارجی ندارد. چند نفر را در خارجه گذاشته، چاپلوسی غربی های تاریخ مصرف گذشته را انجامی می دهند که در همایش ها شرکت و سخنرانی کنند، آن هم با هزینه های هنگفت و پذیرایی های مجلل.

فراق: نظر خودتان را درباره بیانیه اخیر آمریکا که اعلام کردند به دلیل مناسبات غیر دمکراتیکِ فرقه رجوی از آنها حمایت نمی کنند بفرمایید.

رجوی وجهه خوبی نه در خارج دارد و نه در داخل ایران. خوشبختانه جدشدگان از فرقه رجوی کتاب های افشاگرانه خوبی در رابطه با آنان به چاپ رساندند. شرکت جداشدگان در کنفرانس های مطبوعاتی بین المللی و افشا کردن رجوی و سرانش باعث شد ماهیت رجوی و مناسبات غیر دمکراتیک آنها برای همگان روشن شود. پژوهشگران آمریکایی نیز درباره این گروه مطالعه دارند و می دانند اینها چه گروه خطرناکی هستند. به همین دلیل هم در موضع گیر بیرونی مجبور بودند و گفتند سازمان مجاهدین یک سازمان تروریستی و خشن است. از دید آنها رجوی و سرانش دستمال توالتند. حمایت کردن از فرقه را رجوی را برابر با حمایت از تروریست می دانند.

لطفا در رابطه با مترسک جدیدی به نام «مسیح علی نژاد» که به دامن آمریکا و اخیرا نیز فرانسه خزیده و می خواهد راه مریم رجوی را برود برای ما توضیح دهید.

ملاقات مسیح علینژاد با ماکرون رئیس جمهور فرانسه نمایشی بوده و تاریخ او هم مثل مریم رجوی به پایان می رسد و آنها را هم مثل دستمال توالت دور می ریزند.

چند روز پیش در فیس بوک فیلمی حال به هم زن از مسیح علی نژاد دیدم که در یک کشتی تفریحی مشغول رقص و آواز بود. رقاصی و جلف بازی های مسیح علی نژاد و خوشگذرانی هایش در بحبوبه ای که به قول خودش مردم ایران در تنش های مختلفی بودند چه مناسبتی داشت؟ آیا آنها به دنبال آزادی زنان در ایران هستند یا به دنبال آزادی های جنسی، فساد و تخریب خانواده؟ مسیح علی نژاد هم لنگه مریم رجوی مزدور است. مزدوری می کنند که جیب هایشان را پر کنند، اینها نه به فکر مردم ایرانند و نه ایرانی.

چند روز پیش در فیس بوک فیلمی حال به هم زن از مسیح علی نژاد دیدم که در یک کشتی تفریحی مشغول رقص و آواز بود. رقاصی و جلف بازی های مسیح علی نژاد و خوشگذرانی هایش در بحبوبه ای که به قول خودش مردم ایران در تنش های مختلفی بودند چه مناسبتی داشت؟

آیا فرقه رجوی استقلال مالی و معنوی دارد؟

رجوی استقلال مالی ندارد. زمانی که در عراق حضور داشت بود و نبودش صدام بود. رجوی در نشست های عمومی برای اینکه سر ما را شیره بمالد می گفت، «ما به لحاظ مالی و امکانات مستقل هستیم و هیچ کشوری در این رابطه حتی یک دلار به ما کمک نمی کند. مردم ایران به ما کمک می کنند.» او دروغ می گفت. رجوی یک روده راست در شکمش نداشت. کدام مردم ایران؟ مردم ایران از فرقه رجوی متنفرند بعد به رجوی کمک مالی کنند؟

بعد از سرنگونی صدام شاخ رجوی شکست و در نهایت دیدیدم دولت عراق رجوی و دار و دسته اش را از عراق بیرون انداختند و در حال حاضر در آلبانی اسکان داده شدند. کار رجوی مزدوری است بعد از سرنگونی صدام برای ادامه دادن مزدوری زیر چتر آمریکا، عربستان و اسرائیل رفته برای آنها مزدوری می کند و دلار می گیرد. اطلاعات غلط به غربی ها و اسرائیل و عربستان می دهد و به خصوص عربستان به لحاظ مالی آنها را ساپورت می کند و در آلبانی به کار مزدوری ادامه می دهند

 او برای اربابش صدام مزدوری می کرد و صدام پول های هنگفتی به او می داد.  من یک بار با تیم اسکورت و مسئول تدارکات به بغداد رفتم. در یکی از بانک های بغداد چندین گونی پر از دینار و دلار تحویل گرفتند و به پادگان خراب شده اشرف منتقل کردند. این حقوق ماهانه ای بود که مستمر تکرار می شد. هر ماه شاهد بودیم کامیون، کامیون مواد غذایی از آرد و برنج و حبوبات گرفته تا بنزین و نفت ازسمت دولت عراق روانه کمپ اشرف می شد. ۲۰ تن مهمات و هزاران قطع سلاح جنگی بدون دریافت یک دینار به کمپ اشرف منتقل کرده بودند. کدام استقلال؟ بعد از سرنگونی صدام شاخ رجوی شکست و در نهایت دیدیدم دولت عراق رجوی و دار و دسته اش را از عراق بیرون انداختند و در حال حاضر در آلبانی اسکان داده شدند. کار رجوی مزدوری است بعد از سرنگونی صدام برای ادامه دادن مزدوری زیر چتر آمریکا، عربستان و اسرائیل رفته برای آنها مزدوری می کند و دلار می گیرد. اطلاعات غلط به غربی ها و اسرائیل و عربستان می دهد و به خصوص عربستان به لحاظ مالی آنها را ساپورت می کند و در آلبانی به کار مزدوری ادامه می دهند. در واقع مریم جلوی اربابان جدیدش دم تکان می دهد.

به عنوان آخرین سوال بفرمایید آینده فرقه رجوی را چگونه ارزیابی می کنید؟

فرقه رجوی آینده ای جز تباهی ندارد و هیچ اقدامی نمی تواند بکند چون توان آن را ندارد. ببینید همین اعتراضات اخیر شیپور رجوی در تلویزیون خودش همه را کر کرده بود. هر کسی شناختی از آنها نداشته باشد با خودش می گوید فردا به ایران می آیند در صورتی که این فرقه نه جایگاهی در ایران دارد و نه پایگاه تبلیغاتی. همه این جنجال هایی هم که در تلویزیون شان راه انداخته اند همه کذب و برای روحیه دادن به اسیران کمپ است و مصرف بیرونی ندارد. من تمام فیلم های اعتراضات اخبارهای داخلی و خارجی را با دقت نگاه کردم حتی یک نفر نامی از رجوی ملعون و مریم رجوی عجوزه به زبان نیاورد. مردم شریف ایران دوست و دشمن خود را خوب می شناسند. رجوی و سرانش زباله های تاریخ ما هستند و مردم آنها را با خاک انداز جمع کردند و ریختند دور. چندین سال است سراغ آنها نرفتند. تا حالا دیده اید کسی آشغال خانه اش را برگرداند؟ کار فرقه رجوی خیلی وقت است تمام شده. با دلارهای مزدوری و رقص سیاسی مریم قجر در آلبانی نیمچه نفسی می کشند آن هم زمان دارد و زیاد طول نمی کشد.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=36971