• امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024
پاسخ کاربران فضای مجازی به اظهارات متوهمانه مریم رجوی

«مریم رجوی غلط می‌کند آلترناتیو سیاسی می‌شود» / «ما ایرانی‌ها درباره یک موضوع هم نظریم آن هم تنفر از فرقه رجوی است»

  • کد خبر : 36877
  • 10 دسامبر 2022 - 12:15

پس از گذشت ۷۰ روز از اغتشاشات و عادی شدن شرایط جامعه در ایران، مریم رجوی سرکرده فرقه تروریستی رجوی در گفت و گوی آنلاین با پارلمان ایتالیا گفت که سازمان مجاهدین جایگزین جمهوری اسلامی است!

به گزارش فراق، این سخنان آن قدر مضحک و متوهمانه بود که ساعتی بعد از انتشار به جهت وحشت از بازخورد منفی از سایت رسمی فرقه حذف شد.

انتشار این خبر دستمایه ابراز تنفر بیشتر کاربران در فضای مجازی علیه این فرقه جنایتکار شد. کاربری دراین باره نوشت :« این همه شلوغ کاری کردن بدون این که بفهمن تا امروز داشتن حمالی مریم رجوی رو می کردن اما این روزها رجوی از پشت پرده بیرون ومده و داره توی پارلمان های کشورهای مختلف نطق می کنه به عنوان رهبر معترضان! نوش جان.»

کاربر دیگری نوشت :« اعتراف دشمن جلاد و خونخوار ۵۰ ساله ایران از زمان پهلوی تاکنون چگونه اعتراض بحق ایرانیان را برای رسیدن به قدرت به اغتشاش، هرج و مرج و تجزیه‌طلبی تبدیل کرد. ما ذره‌ای خاک و قدرت به مزاحمین خلق نمی‌دهیم. مریم رجوی غلط می‌کند آلترناتیو سیاسی می‌شود.»

کاربر دیگری نوشت:«این غربی ها چقدر نادان هستند. مجاهدین خلق منفورترین گروهک در نزد مردم ایران هستند کسانی که بدتر از داعش در دهه ۶۰ بیش از هفده هزار نفر از مردم و مسئولان کشور را شهید کردند. این ها بعد از فرار از ایران با دشمن ایرانیان (صدام تکریتی) همکار شدند و در طول هشت سال دفاع مقدس به عنوان ستون پنجم دشمن دستشان به خون جوانان رشید ایران آلوده شد. الان هم اکثرشون در سنین کهولت در اردوگاه آلبانی بازیچه آل سعود و سرویس های اطلاعاتی دشمنان ایران در انتظار مرگ در غربت به سر می برند.»

یکی دیگر از کاربران نوشت:«ما ایرانی ها درباره هرچیزی هم اختلاف سلیقه داشته باشیم درباره یک موضوع حتما هم نظریم و آن هم پدیده خشن و نچسب مریم رجوی و فرقه او است.»

در این بین گرچه رسانه ها و تحلیلگران رژیم صهیونیستی نیز به شکست اغتشاشات در ایران اعتراف کردند اما ادبیات حاکم بر اظهارات آن ها نشان می دهد که بخشی از آشوبگران در داخل تحت مدیریت و اجاره سرویس های اطلاعاتی رژیم جعلی اسرائیل هستند و دیدار اخیر رجوی و سفیر اسرائیل در آلبانی هم احتمالا برای هماهنگی، سازمان دهی و بالا نگه داشتن آمپر خشونت در اتفاقات اخیر بوده است.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=36877

نوشته های مشابه