• امروز : یکشنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Sunday - 29 January - 2023
مدیرعامل انجمن نجات:

مجاهدین‌خلق با دروغ پردازی‌ها علیه ملت ایران اقدام روانی می‌کنند + فیلم

  • کد خبر : 36688
  • 27 نوامبر 2022 - 12:09

مدیرعامل انجمن نجات گفت: مجاهدین خلق با پخش خبرهای فیک و دروغ پردازی‌ها علیه امنیت و آرامش ملت ایران اقدام روانی می‌کنند.

به گزارش فراق، ابراهیم خدابنده ظهر شنبه ۵ آذر در گفت و گو با شبکه خبر به بهانه اکران مستند «از تیرانا تا تهران»، بستر ساخت این مستند را سفر اعضای آلبانیایی انجمن آسیلا به ایران اعلام کرد و افزود: طی این سفر، سه شهروند آلبانیایی با چندین خانواده که چشم انتظار فرزندان اسیر خود در کمپ مجاهدین در آلبانی هستند، دیدار داشتند. ده ها ساعت فیلم ضبط شده از این دیدار‌ها جان مایه مستندی شد که به رنج خانواده‌ها و افرادی می‌پردازد که درون تشکیلات مجاهدین خلق مورد شدیدترین نقض حقوق بشر قرار دارند اما کمتر از آنان به عنوان قربانیان فرقه مجاهدین خلق یاد شده است.

وی با اشاره به دستور اکید مسعود رجوی برای مجازات اعضای جدا شده از تشکیلات تصریح کرد: بسیاری از افرادی که هم اکنون از تشکیلات جدا شدند و در آلبانی زندگی می‌کنند از آزار و اذیت سران مجاهدین خلق در امان نیستند.

خدابنده هدف انجمن نجات را آگاه سازی جوانان کشور عنوان کرد و ادامه داد: سازمان مجاهدین خلق عامل بیشترین سرکوب علیه زنان درون تشکیلات خود تحت شعار «آزادی زنان» است.

انجمن نجات و انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی (آسیلا) دو نهادی هستند که در ایران و آلبانی مقوله حقوق بشری اعضای گرفتار در کمپ مجاهدین خلق و خانواده های آن ها را پیگیری می‌کنند.

گفت و گوی کامل مدیرعامل انجمن نجات را در زیر ببینید:

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=36688