• امروز : یکشنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Sunday - 29 January - 2023
برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی خطاب به کسانی که ادعای آزادی مردم ایران را دارند

شما که ادعا دارید چرا نمی‌گذارید اعضایتان با خانواده خود ارتباط بگیرند

  • کد خبر : 36432
  • 14 نوامبر 2022 - 13:22

فتح اله پیرزادی با انتشار نامه ای به برادر اسیر خود در فرقه رجوی نامه گفت: می خواهم از رهبران فرقه رجوی بپرسم شما که ادعای آزادی مردم ایران را دارید پس چرا افراد خودتان را محبوس کرده و نمی گذارید با خانواده هایشان ارتباط بگیرند؟

به گزارش فراق، در نامه برادر حیدر پیرزادی که توسط انجمن نجات مرکز خوزستان منتشر شده آمده است:

«سلام برادر جان امیدوارم حالت خوب باشد و تندرست باشی. راستش دوری و بی خبری سالها از تو، فکر و ذهن من و کل خانواده را به خود مشغول کرده و از این بابت حسابی نگران تو هستیم. حیدر جان خودت می دانی که همه ما چقدر تو را دوست داشتیم. باور کن هنوز هم همانطور است وقتی که با تمامی خانواده دورهم جمع می شویم هر بار با تعریف خاطرات یادت می کنیم و می گوییم ای کاش الان حیدر هم در جمع ما حضور داشت. باور کن هنوز دوستان سابقت هم وقتی در شهر ما را می بینند سراغ تو را می گیرند و با آه می گویند چه دوران خوبی با حیدر داشتیم. خلاصه برادر خوبم هر چه از دلتنگی های خودمان از بابت دوری تو برایت بگویم کم گفتم.

حیدر برادر عزیزم گاهی وقت ها موقع خواب به سقف منزل خیره می شوم و ناخودآگاه به تو فکر می کنم و انگار که روبرویم نشسته باشی، در عالم خودم سئوالات زیادی ازت می پرسم و به تو می گویم برادرم چطور شد که تو به چنین راهی کشیده شدی؟ مسیری که واقعا حاصلی جز هدر رفتن جوانی و زندگی برایت نداشت. چرا بعد از گذشت این همه سال بخصوص بعد از رفتنت به آلبانی حتی یکبار هم به ما زنگ نزدی؟ باور کن برای ارتباط با تو تا حالا هر کاری که لازم بوده انجام دادیم اما متاسفانه نتیجه ای نگرفتیم و در آخر به این حقیقت پی بردیم که واقعا رهبران مجاهدین نمی خواهند که تو با ما ارتباط داشته باشی. می خواهم از رهبران مجاهدین بپرسم شما که ادعای آزادی مردم ایران را دارید پس چرا افراد خودتان را محبوس کرده و نمی گذارید با خانواده هایشان ارتباط بگیرند؟

برادر جان وعده های رهبران مجاهدین خلق به شما دروغی بیش نیست چون من به واسطه شغلم با خیلی از مردم سر و کار دارم اولا اکثرا مجاهدین خلق را نمی شناسند ثانیا آنهایی هم که از قبل این گروه را می شناسند از آن به نیکی یاد نمی کنند. پس روی سخنم با تو این است که هرچه زودتر خودت را نجات بده. نمی گویم که حتما بیا ایران نه بلکه هر کشوری که دوست داشته باشی برو و فقط برای خودت زندگی کن نه برای گروهی که حق زندگی کردن را از تو گرفته است. امیدوارم آزادی تو هرچه زودتر محقق شود تا ما خانواده ات هم از فکر و ناراحتی دوری و بی خبری از تو در بیاییم .به امید آن روز

قربانت، برادرت فتح اله»

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=36432

نوشته های مشابه