• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

آخ جون . سرنگونی از راه رسید !!

  • کد خبر : 3641
  • 29 آگوست 2015 - 11:04

آخ جون ! سرنگونی از راه رسید !!!

lamp-faragh-ngoرجوی وطن فروش وخائن وجاه طلب ازنوع هیستریک وافسارگسیخته ازبرای به اسارت نگهداشتن اعضایش سی واندی سال است که زوزه سرنگونی سرمیدهد وبسا کارنامه سیاهی را برای خود به ثبت رسانده ونزد مردمان ایران زمین مطرود ومنزوی شده وخائن قلمداد میشود.

مذاکرات هسته ای ایران با تیم ۱+۵ آخرین برگی بود که رجوی میخواست بعنوان یک دلخوش کنک به اعضایش خصوصا لیبرتی نشینان با اتکا به جرقه وجنگ وسرمایه گذاری هنگفت به اعضایش بگوید که دستیابی به توافق هسته ای ازمحالات است وعن قریب سرنگونی درراه است !!؟
با کسب توافق هسته ای و رویت روزافزون دستاوردهای مربوطه و شادمانی مردمان ایران زمین به نظرمی رسید که حسابی روی رجوی را کم کرده وخفه خون خواهد گرفت وعاجزوناتوان ازریزش نیروهای وامانده خود خواهد بود وتنها این سوال باقی خواهد ماند که رجوی دیگربه چه ترفندی خواهد توانست کماکان لیبرتی نشینان را دراسارت خود داشته ومانع ازجدایی و فرار روز افزون آنان بشود!
همزمان با سفرفدریکا موگرینی مسول سیاست خارجی اتحادیه اروپا وشماری از وزیران امورخارجه اروپایی به کشورمان و دیدار موفقیت آمیزشان با مسولان جمهوری اسلامی ایران هزیان گویی وسوزوگدازرجویها به آسمان رفت ولاطائلاتی به هم بافتند که مرغ پخته را هم به خنده وا میداشت .
ازجمله بورشدن وسوختن رجویها بازگشایی سفارت انگلیس درتهران متعاقب ملاقات ودیدارآقای فلیپ هاموند با مسولان کشورمان بوده است طوریکه بطرز نابخردانه ومضحکه وخنده داری مدعی شده است:
” دربازگشایی سفارت انگلیس بازشدن مسیری را می بینید که مقصدش تغییر یا سرنگونی رژِیم است ”
کسی نیست که به این مردک کوتوله بگوید با چه تبیین وتفسیری وبرآمده ازکدام استراتژِی وخط وخطوطی بازگشایی سفارت یک کشوری درایران موجبات سرنگونی آن کشور را موجب میشود!!؟
قدرمسلم آنستکه باید به رجوی خائن ووطن فروش گفت: ” خیلی کوتولو ترازآنی که بخواهی دستت به دیواربالابلند ایران که صاحبانش مسولان ومردمان قدرتمند ایران زمین هستند ؛ برسد ودراین مدارنیست ونابود وخواروذلیل خواهی شد.”
راستی به محض یادآوری خاطرت هست که دریک جلسه ای با شماری ازفرماندهان ومسولان درقالب مظلوم نمایی وشارلاتانیسم با نشان دادن عکسی که میخواستند با ناتوانی وضرب وزور ازدیواری بالا بروند وخودت گفته بودی آنکس که تنبانش پایین کشیده شده وعاجزترازسایرین دربالارفتن ازدیواراست ؛ من هستم !!؟
آره دیگه خودتی ! عاقبت خیانت وجنایت ومقابله علیه یک ملت چیزی جزاین نیست . باش تا صبح دولتت بدمد !!؟

پوراحمد-

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3641