• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024
برجسته‌سازیِ تماس 2 تن از نمایندگان آمریکا با سرکرده فرقه تروریستی رجوی در سایت پاره‌های رجوی

پُزِ یک تماس از آمریکا

  • کد خبر : 36074
  • 18 اکتبر 2022 - 10:13

سایت پاره فرقه رجوی نوشت، دو تن از نمایندگان کنگره آمریکا با سرکرده این فرقه تماس گرفتند و پیرامون اوضاع و احوال و ناآرامی های اخیر به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش فراق، مزدوری و وطن فروشی فرقه رجوی برکسی پوشیده نیست، دشمنی آمریکا هم جدید نیست آنچه جدید و جالب است همکاری احمقانه و آشکار دولت‌های متخاصم با گروه های براندازی است که توان جمع و جور کردن خودشان را هم ندارند.

سرکرده خائن فرقه رجوی اگر می دانست که این اهالی کمکی واقعی به آنها خواهند کرد قبل از هر اقدامی از گور بیرون می آمد.

می خواهیم شما را کمی به عقب و سال ۸۰ در کشور عراق ببریم. آن زمان فرقه دارای بیشترین امکانات نظامی و لجستیکی اهدایی از طرف صدام بود. در هفت قرارگاه در کنار مرزهای ایران جولان می دادند و ۲۰ هزار تن مهمات و چند هزار قطعه سلاح های ریز و درشت داشتند. رجوی با نمایش انبوه امکانات شروع به شعار امسال سال آخره کرد و در فراخوانی بلند بالا به اعضای بخت برگشته اش پیام «آ ۷۷» (آمادگی برای سرنگونی در سال ۱۳۷) دادو چندین ماه رُس بخت برگشته های کمپ را می کشید که عن قریب دولت ایران را سرنگون می کنیم و به زودی به خاک وطن بر می‌گردیم.

دقیقا در همان ایام و همان زمان در شمال بغداد و منطقه ای خوش آب و هوا مخفیانه ساخت قرارگاهی مدرن در دستور کار بود که در وسط آن کاخی عظیم برای رجوی قرار بود بسازند. علیرغم تلاش شبانه روزی چهار هزار کارگر و مهندس ساختمان سازی، برآورد این بود اتمام کار پنج سال به طول خواهد انجامید.

 پس از آن هم رجوی هر سال که اعلام می کرد امسال سال آخره، اندکی بعد خبر می رسید به کاخ ها و ویلاهایش در شهرهای مختلف عراق افزوده می شود.

همانطور که درآخرین غلط اضافه اش در عراق سال ۱۳۸۲ چند ماه قبل از حمله آمریکا افرادش را فریب داد که به سمت ایران حرکت می کنیم و فروغ دو و سرنگونی حتمی در راه است آنگاه قبل از شلیک یک تیر مریم قجر را با ۲۰۰ تن به ویلای فرانسه فرستاد و خودش به اردن در رفت و بعد هم گم و گور شد.

حالا با تماس دو تن از نمایندگان ارباب پز مشاوره می‌دهند و در حال تصمم گیری هستند که با آتش زدن چند سطل زباله دیگر سرنگونی به سرانجام می رسد!

کسی چه خبر دارد شاید دارند قول چند ویلای دیگر در مناطق خوش وآب هوای دروس تیرانا و بورکینا فاسو را می گیرند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=36074

نوشته های مشابه