• امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024

جانیان دیروز، کاسه‌لیسان امروز

  • کد خبر : 36042
  • 16 اکتبر 2022 - 12:46

گذری به گذشته و داعیه ضد امپریالیستی سازمان مجاهدین و حال امروزشان همه چیز را برای همگان روشن می کند.

کسانی که روزی شعار ضد استثمار و استعمار سر می دادند حالا ببینید که برای رسیدن به قدرت دست به چه کارهایی که نمی زنند. یکی از افتخارات این سازمان رفتن به فلسطین و آموزش جنگیدن بود. همه افرادی که از گذشته در فرقه بودند تعریف و تمجید رجوی از فلسطینیان را شنیدند. همیشه در نشست ها ساعت های متمادی از نبرد فلسطینیان و ابو عمار و ابو جهاد صحبت می کرد و خودش را هم تراز و گاها بالاتر از آنها می‌دانست.

از فلسطینیان خرده می‌گرفت که این ها به ته خط رسیدن و به سازش با اسرائیل تن دادند. در محافل خصوصی تا می‌توانستند زیرآب عرفات را می‌زدند و در سیاست خارجی چنان از فلسطین دفاع می‌کردند که حتی از خود فلسطینیان هم گوی سبقت را می‌ربودند. قبل از حمله عراق رجوی مدعی بود که نخواهیم گذاشت که سر صاحب خانه را ببرند و آل سعود حکمرانی کند ولی همین که دید هوا پس است اول همسرش و سپس خودش راه فرار را در پیش گرفت. پس از آن وقتی دید راه و چاره ایی ندارد شروع به هم‌پیمانی با امپریالیسم آمریکا کرد و بگذریم که برای خوش‌خدمتی چه کارها که نکردند. از همه آرمان ها و هرچه که در نظر داشتند عدول کرد و تا به امروز که در سایه امپریالیسم جهانخوار زندگی سر می کنند و برای رسیدن به قدرت دست به هر کاری می زنند از جمله با واریز پول های کثیف به حساب های معاون رئیس جمهور سابق آمریکا تا وزیر خارجه و یک دوجین از آدم های علاف و از دور خارج شده آمریکایی.

در این روزها و بعد از نا آرامی های ایران، مریم رجوی که دید از آمریکا آبی گرم نمی شود به اسرائیل دخیل بست و با سفیر آن در آلبانی دیدار کرد تا شاید که اسرائیل واسطه گری کرده و این فرقه را به رسمیت بشناسد. وی با خودش گفت، حداقل حالا که در ایران نامی از این فرقه وجود ندارد بگذار این ها اسم فرقه به روی آنتن ها ببرند. خفت و خواری تا به کجا. وقتی در شیب تند خیانت قرارگیری هیچ توقفگاهی وجود نخواهد داشت، وقتی به نام جنگ نامشروع، سربازان ایرانی حافظ ناموس و وطن را کشتار کنی و بر طبل گرسنگی دادن مردم خود به بهانه های واهی بکوبید عاقبت آن همین است. بله سرنوشت کسانی که به مردم خود خیانت کنند همین است هر روز باید کاسه لیس این و آن شوند.

یادداشت از: علی هاجری

نجات یافته از فرقه رجوی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=36042