• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

شیوه سگ‌های رجوی در سوئد برای کشاندن ایرانیان مقابل دادگاه حمید نوری + شماره تلفن ویژه

  • کد خبر : 35695
  • 08 سپتامبر 2022 - 21:04

مدیرعامل خبرگزاری میزان در رشته توییتی پیرامون دادگاه «حمید نوری» تبعه بازداشت شده ایرانی در سوئد و حواشی به وجود آمده در ارتباط با این موضوع از سوی منافقین توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های فراق، مهدی کشت‌دار، مدیر عامل خبرگزاری میزان در توییتر نوشت: «با فردی که به تازگی از سوئد به تهران آمده صحبت می‌کردم. صحبت از دادگاه نوری شد. گفتم از شما هم برای تجمع جلوی دادگاه دعوت کردند، گفت بله یک روز به موبایلم زنگ زدند و برای تجمع جلوی دادگاه از من دعوت کردند.

اولین سوالی که پرسیده این بوده که شماره من را از کجا پیدا کرده‌اید که گفته‌اند از نت پیدا کرده‌ایم. در سوئد اپراتورها هنگام ثبت شماره از کاربر خود می‌پرسند آیا می‌خواهید شماره شما در دسترس عموم نباشد که اگر آن گزینه را تیک نزنید همه می‌توانند به اسم و شماره شما دسترسی داشته باشند.

برای این بنده خدا هم همین اتفاق افتاده بود و نگفته بود شماره‌اش در دسترس نباشد. بگذریم، این آقا به درخواست منافقین نه می‌گوید و فردا به چند نفر از ایرانی‌های دیگری که می‌شناخته زنگ می‌زند آن‌ها هم می‌گویند یا با خودشان یا با یکی از اعضای خانواده‌شان به همین شکل تماس گرفته‌اند.

شماره را ذخیره می‌کند و بلافاصله با همان خط تماس می‌گیرد که با پیام مسدودی خط مواجه می‌شود. سگ های رجوی بعد از تماس با ایرانی‌های مقیم سوئد خط را مسدود کرده بودند. خلاصه اینکه مزدوران رجوی برای جمع کردن نفرات جلوی دادگاه حمید نوری یکی از شیوه‌هایشان این بوده است.

استدلالش این بود که سوئدی‌ها برای خوش خدمتی حکم ۲۱ سال را داده‌اند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=35695