تاریخ : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱ Tuesday, 4 October , 2022
دل نوشته‌ای از برادر چشم انتظار «معصومه اولادی»

«معصومه» جان حق این مادر دل شکسته یک تماس تلفنی نیست؟ / عزیز دلم فقط کافیه اراده کنی

  • کد خبر : 35555
  • 25 آگوست 2022 - 12:44

شهرام اولادی، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی خطاب به خواهرش «معصومه» دل‌نوشته‌ای منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، در دل نوشته این برادر چشم انتظار که توسط انجمن نجات مرکز قزوین در اختیار قرار گرفته، آمده است:

«بگذار از دلتنگی‌ها بنویسم، از سال‌هایی که در انتظار گذشته و شب و روز ما در حسرت دیدار تو سپری شده است، خواهر جان خیلی وقت است بهار از خانه ما پر کشیده و سیاهی زمستان خود را بر ما تحمیل کرده است، بی تو خانه ما سرد و تاریک است. خدایا ما که تحمل دوری یک روز از تو را نداشتیم چگونه سالها در انتظارت نشستیم و در فراقت گریه کردیم، مادر تنها چشم انتظار دیدار فرزندش است و غم هجران تو را به دوش می کشد و همچون حضرت یعقوب بوی فرزندش را از آشنا و غریبه سراغ می‌گیرد، انتظار همچون موریانه در وجودش نشسته و او را ذره ذره می‌خورد. معصومه جان آیا حق این مادر دل شکسته حداقل یک تماس تلفنی جهت جویا شدن حال واحوالش نمی باشد؟

معصومه جان، خداروشکر همه اعضای خانواده در صحت و سلامت هستند همگی ازدواج کرده اند و در شغل های خوب و آبرومند مشغول هستند و تنها دغدغه خانواده دوری شما و وضعیتی که به سر می بری، می باشد. امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری و به زودی زود خبر جدایی و بازگشت به زندگی واقعی رو بشنویم و روی ماهت رو ببینیم. به قول معروف ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است، هر لحظه ای که از اون سازمان مخوف و پوچ جدا بشی دوباره طعم زندگی واقعی و آزادی رو می چشی. هر اتفاقی بیفته ما دوستت داریم و بهت فکر می کنیم و از یادمون نمیری و از خدا می خواهیم که هرچه سریعتر ملاقاتت کنیم.

عزیز دلم فقط کافیه اراده کنی و تصمیم بگیری از آنجا خارج بشی. تا آخرش حمایتت می کنیم و اجازه نمی دهیم کوچکترین نگرانی برایت ایجاد شود.»

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=35555

نوشته های مشابه

31آگوست
نگرانی ما از وضعیت سلامتی «علی‌اکبر عظیمی» صد چندان شده است
برادر عضو آسیب دیده در فرقه رجوی خطاب به نخست وزیر آلبانی

نگرانی ما از وضعیت سلامتی «علی‌اکبر عظیمی» صد چندان شده است

15آگوست
دوست دارم بعد از این همه سال محبت پدری را بچشم
سمانه نوری خطاب به پدر اسیر خود در فرقه رجوی:

دوست دارم بعد از این همه سال محبت پدری را بچشم