تاریخ : سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 16 August , 2022

برپایی مجدد نمایشگاه اسناد جنایات فرقه تروریستی رجوی در سوئد / سگ‌های ولگرد رجوی باز هم حمله کردند + فیلم

  • کد خبر : 35130
  • 14 جولای 2022 - 10:39

سگ های ولگرد فرقه تروریستی رجوی بار دیگر به نمایشگاه اسناد جنایات این فرقه در سوئد حمله کرده و ضمن درگیری با پلیس سعی در ایجاد اخلال در روند نمایشگاه داشتند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، به دنبال برگزاری نمایشگاهی از اسناد و تصاویر فرقه تروریستی رجوی در مقابل پارلمان کشور سوئد و همچنین روبروی ساختمان دادگاه استکهلم که از روز گذشته کار خود را آغاز کرده، عناصر وابسته به این فرقه با حمله به این نمایشگاه، ضمن درگیری با پلیس تلاش کردند در روند برگزاری آن اخلال ایجاد کنند.

در روز اول این نمایشگاه مزدوران فرقه تروریستی رجوی با اقدامِ شبه تروریستی خود اقدام به ضرب و شتم و تهدید شهروندان ایرانی مسئول برگزاری نمایشگاه و درگیری با پلیس کردند که در نهایت ۱۲ نفر از آنان دستگیر شدند. 

تحرکات سگ های رجوی در سوئد در آستانه صدور رای دادگاه «حمید نوری» افزایش یافته و به همین جهت «کاظم غریب آبادی»، دبیر ستاد حقوق بشر ایران، اخیرا در نامه‌ای خطاب به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، خواستار پاسخگو کردن دولت سوئد برای بازداشت و محاکمه غیرقانونی و نقض فاحش حقوق بشر «حمید نوری»، تبعه ایرانی زندانی در این کشور، آزادی فوری و جبران خسارات معنوی و مادی وارده به وی شده است.

«حمید نوری» شهروند ایرانی، 9  نوامبر ۲۰۱۹  در بدو ورود به سوئد به منظور حل و فصل اختلافات خانوادگی دختر خوانده‌اش از سوی نیروهای امنیتی این کشور بازداشت شد و ۳۰ ماه است که در زندان به سر می‌برد.

این دومین نمایشگاهی است که در دو ماه گذشته برای معرفی جنایات فرقه رجوی در مرکز شهر استکهلم برگزار می شود. این نمایشگاه‌ها که به مرور بخشی از جنایات وحشیانه فرقه رجوی می‌پردازد و توسط ایرانیان مقیم استکهلم برپا شده، با استقبال مردم این کشور مواجه شده است.

دانلود

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=35130