• امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024

غریق به هر خاشاکی دست می‌اندازد

  • کد خبر : 34949
  • 27 ژوئن 2022 - 11:31

سفر اخیر پمپئو و مایک پنس که البته هر دو در ضدیت با مردم شریف ایران از یک قماشند و دستی در جنایت علیه بشریت دارند صرفا برای پر کردن چاله چوله های فرقه می باشد.

به گزارش فراق، صمد اسکندری نماینده شاکیان فرقه تروریستی رجوی از انجمن نجات مرکز زنجان در یادداشتی نوشت: از زمان انتقال مقر فرقه رجوی به کشور آلبانی، پایان ماهیت وجودی رجوی کلید خورد و این واقعیت را قبل از هر کس شخص رجوی به خوبی درک کرده بود چون حضور این فرقه در عراق و مزدوری محض برای صدام در نزدیکی مرزهای ایران جدای از هر گونه حاشیه، شرایط خوبی بود تا سران فرقه حداقل در حفظ نیرو با مشکل جدی مواجه نشوند.

ولی با انتقال به کشور آلبانی و شرایط سکون و بی آیندگی به طرز فزاینده ای این واقعیت را در اذهان اعضای گرفتار ایجاد کرد که مجاهدین به طور قطع به بن بست استراتژیک رسیده اند. بی دلیل نیست از زمان استقرار فرقه در آلبانی تعداد زیادی از تمامی سطوح تشکیلاتی فرار و خروج از جهنم رجوی را به آینده نا معلوم ترجیح داده اند. در چنین شرایطی دور از انتظار نیست که مریم رجوی به قول عربها «الغرِیقُ یتشبَّثُ بکُلّ حَشیش» به هر خاشاکی برای جلوگیری از غرق شدن دست اندازی کند. سفر اخیر پمپئو و مایک پنس که البته هر دو در ضدیت با مردم شریف ایران از یک قماشند و دستی در جنایت علیه بشریت دارند صرفا برای پر کردن چاله چوله های فرقه می باشد.

ضمنا فراموش نشود در بررسی حساب توییتری این آقایان ملاحظه خواهید کرد محض رضای خدا برای گرفتن موش نزد مریم رجوی نرفتند. حال از علت سفر که بگذریم خطاب به مایک پنس دو جمله کوتاه عرض می کنم.
– سفر شما به مقر مجاهدین در ابتدا بی احترامی به پدران و مادران چشم انتظاری است که سالیان مریم رجوی حتی چند دقیقه ملاقات را از آنها دریغ کرده است.

– شخصی که شما با آن ملاقات کردید مریم رجوی است که در کارنامه خود دستور قتل قربانعلی ترابی، پرویز احمدی، مهدی افتخاری، یاسراکبری، آلان محمدی و صدها عضو مخالف فرقه را دارد و دستش آلوده بر خون است و متاسفانه جنابعالی روی خون سفر کردید. امید است با کمی تامل به اصل خویش باز گردید ومسائل انسانی را با مسائل دلاری معاوضه نکنید.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=34949