تاریخ : سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 16 August , 2022
سران فرقه رجوی به دنبال تطهیر یک درندهِ بددهان

معرفی یک درنده وحشی در فرقه رجوی به نام «بتول رجایی»

  • کد خبر : 34934
  • 26 ژوئن 2022 - 12:21

فرقه رجوی اخیرا به دلیل سال‌مرگ «بتول رجایی» یکی از زنان رده بالای خود مطالبی سراسر دروغ منتشر کرده است و سعی نموده این شخص منفور را تطهیر کند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، این زنیکه جلاد عامل شکنجه و آزار بسیاری از اعضا و مانعی جدی برای خلاصی بسیاری از ناراضیان بود.

«رجایی» یکی از زنان بدخو و بدسرشت در فرقه رجوی بود که به عقوبت کارهایش گرفتار شد. او به خاطر نفرین بسیاری از جوانان بی گناهی که به دام افتاده بوند و روزانه بوسیله او شکنجه و عذاب می کشیدند به درک واصل شد.

او مسئول آموزش (مغزشویی)، مسئول برگزاری جلسه برای نیروهای جدید الورود و مسئول بخش خروجی، یعنی زندان نیز به مدت دو دهه بود. رجوی مسئولیت شکنجه زنان ناراضی و زندانی را در آن برهه به عهده بتول گذاشته بود.

این زنک وحشی آن قدر بددهان و بی رحم بود که جلسات نشست او هم بیشتر شبیه شکنجه بود. با ادبیات چاله میدانی و بددهانی پیر و جوان را روزانه به فحش و ناسزا می کشید. 

هنگامی خبر به درک واصل شدن او را در سایت ها دیدم به دلیل اینکه از نظر جسمی سالم بود علت را جویا شدم.  یکی از دوستان جدا شده پیامی برایم فرستاد که ابتدا شوکه شدم ولی بعدها درک کردم این زن حقیر به عقوبت کارهایش رسیده و با مرگی از دنیا رفته است که مستوجب آن بود.

بتول رجایی در سال های آخر بیشتر به جان افراد افتاده بود. اعضا را مورد آزار قرار می داد. از آنجا که وی مسئول جلسات بود و بیشترین ناراضیان زمانی که قصد ترک کمپ را داشتند سر و کارشان به این زنک می افتاد، او علاوه بر فشار آوردن برای پشیمان نمودن و ماندن در کمپ با الفاظی چون بریده و خائن بدترین فحش ها را نثار آن‌ها می کرد و همه را به باد تمسخر می گرفت.

بسیاری از متقاضیان جدایی در بخشی به نام «خروجی» تحت نظر او مدت ها زندانی می شدند تا پشیمان شده و دوباره به داخل تشکیلات  برگردند.

دوستم می گفت در محافل خصوصی اغلب نفرینش می کردند و شنیده بودم بعد از موشک زدن به کمپ لیبرتی خیلی ها می گفتند کاش ترکشی به دهان این زنک می خورد تا زبانش لال و از دست ناسزاهایش راحت می شدیم و دعا می کردند که کاش زبانش قطع گردد. باور می کنی او به طرز باور نکردنی به سرطان حنجره مبتلا و با مرگی دردناک به درک واصل شد.

بتول رجایی که به قول دوستان رنج دیده‌ام همه مرزهای شقاوت، وحشی‌گری و دریدگی را درنوردیده بود و برای خوش رقصی نزد رجوی و پاداش گرفتن از اطاعت هیچ امری فروگذار نمی‌کرد نتوانست از مرگ فرار کند و تاوان کارش را داد.

بتول رجایی سمبل قدرت پرستی، جهل و شقاوت بود و در فرهنگ فرقه رجوی آنقدر غرق شد که خود به شکنجه گر و عامل اساسی سرکوب تبدیل گردید.

مرضیه رئیس الساداتی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=34934