تاریخ : سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 16 August , 2022

نمایش‌نامه «ویلپنت» فرقه رجوی به اول مرداد موکول شد / تصویب اعتبار ۲ میلیون دلاری برای دعوت از ترامپ یا زلنسکی

  • کد خبر : 34839
  • 18 ژوئن 2022 - 13:12

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده نمایش نامه «ویلپنت» فرقه که مقرر بود ۱۸ تیرماه برگزار شود به اول مرداد ماه موکول شده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، شنیده ها حاکی است مریم رجوی دربه در دنبال این بوده «ترامپ» یا «زلنسکی»، رئیس جمهور اکراین را به این مراسم دعوت کند تا برای ماه ها خوراک رسانه ای برای خود داشته باشد. گفته می شود تنها برای دستمزد این دعوت‌ها اعتبار دو میلیون دلاری تصویب شده است.

همچنین اعلام شده که کشورهای سوئد (مهد تروریست ها)  و آلمان نیز مجوز برگزاری حضوری این مراسم را همزمان صادر کردند که با توجه به سابقه برخورد این کشورها با فرقه موضوع تعجب آوری نیست.

یکی از مشکلات اصلی فرقه برای پرزرق نشان دادن این گونه مراسم‌ها از گذشته اجاره و کرایه مهمانان بوده است که گویا امسال آوارگان اکراینی نقش مهمی را در پر کردن سال ها خواهند داشت.

«ویلپنت» مراسمی است که مریم رجوی همه ساله به مناسبت سال روز رهایی خود از زندان فرانسه در سال ۱۳۸۲ و سال روز اعلام جنگ مسلحانه رجوی علیه ملت ایران، برگزار می‌کند. مریم قجر عضدانلو مشهور به مریم رجوی در ۲۷ خرداد ۱۳۸۲ در فرانسه به جرم فعالیت های تروریستی و پولشویی دستگیر شد و تا لحظه آزادی خودش که دو هفته به طول کشید، ده ها نفر از اعضای کادر مرکزی فرقه را وادار به خودسوزی و یا اعتصاب غذا کرد.

این سرفصل تاریخی برای مریم رجوی از این جهت اهمیت دارد که وی می تواند به این بهانه برای نیروهای داخلی مظلوم نمایی کرده و در نهایت وامانده های «اشرف۳» را برای سرفصل های دیگر مغزشویی کند. البته هدف بیرونی این پخت و پز نیز هیاهوی رسانه ای بوده که فرقه با تکنولوژی های جدید و موش‌های هکری که اخیرا وارد آلبانی کرده است سعی خواهد نمود در بلند شدن بوی آن حسابی تلاش کند.

گزارش های رسیده از درون فرقه نشان می‌دهد تجربه مشارکت مهمانان کرایه ای از طریق فضای مجازی اصلا مطلوب مریم رجوی نبوده و وی آن را پول حرام کردن دانسته است. به همین جهت هم آوارگان اوکراینی به عنوان آخرین شانس رجوی برای حضور در نمایش نامه امسال انتخاب شدند که باید منتظر ماند و برای این نمایشِ عجوزه فرقه رجوی نیز خندید.

از حدود چهار سال پیش که فرانسه آب پاکی را روی دست فرقه ریخت و با اخراج مریم رجوی او و فرقه اش را از هرگونه فعالیت سیاسی در این کشور ممنوع کرد، مریم رجوی در به در دنبال سیاهی لشکر برای پر کردن صندلی‌های نمایش نامه «ویلپنت» است.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=34839