تاریخ : یکشنبه, ۵ تیر , ۱۴۰۱ Sunday, 26 June , 2022
شکایت و اعتراض برادران «محبوب خیراندیش» به نهادهای حقوق بشری

۳۰ سال است در خانه ما هر روز مراسم عزا برگزار می‌شود /  اسیری که از وضعیت وی در فرقه تروریستی رجوی خبری نیست

  • کد خبر : 34423
  • 16 می 2022 - 13:41

برادران «محبوب خیراندیش»، اسیری که بیش از ۳۰ سال از وضعیت وی در فرقه تروریستی رجوی خبری نیست خطاب به سران این فرقه جنایتکار و نهادهای مدعی حقوق بشر شکایت و اعتراض تند کردند.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی فراق، در متن شکایت برادران خیراندیش از فرقه تروریستی رجوی آمده است:

اینجانبان، حاجی و پرویز خیراندیش فرزند مرتضی‌قلی ساکن استان اردبیل، شهرستان گرمی برادران محبوب خیراندیش هستیم.

برادر ما سال ۱۳۶۶ در جنگ بین ایران و عراق در منطقه عملیاتی حاج عمران – آذربایجان غربی توسط نیروهای بعثی و فرقه تروریستی رجوی اسیر شده و از آن زمان تا به امروز هیچ گونه اطلاع یا اخباری از وی در دسترس نیست.

سران فرقه جنایتکار رجوی به دروغ در سایت های خود اعلام کردند که برادر ما در تاریخ ۵ مرداد ۶۷ در عملیات فروغ جاویدان کشته شده در حالی که ما خودمان در سفر به مقابل «اشرف» از شاهدان عینی شنیدیم که او سال ها  پس از اشرف زنده بوده است. بسیاری از شاهدان می گویند که او پس از حمله آمریکا به عراق هنگام فرار از مقر اشرف توسط مزدوران رجوی تیر به پایش شلیک شده اما پس از آن ماجرا دیگر وی را ندیدند.

ما به غیر از اظهارت شاهدان هیچ اطلاع دیگری از وضعیت وی نداریم و به جهت این تناقضات هر روز در خانه ما مراسم عزا و سوگ برگزار می شود.

ما در همین جا از نهادهای مدعی حقوق بشر می خواهیم هر چه سریعتر نسبت به ورود به مقر فرقه در آلبانی اقدام نموده و از وضعیت برادر اسیرمان ما را با خبر کنند. تنها خواسته ما از این فرقه تروریستی فقط اعلام وضعیت برادرمان طبق اسناد و مدارک است. حتی در صورت صحت درگذشت برادرمان باید با آزمایش ژنتیک موضوع را ثابت کنند و الا تنها به همین جرم این فرقه قابل محاکمه در یک دادگاه بین المللی و مجازات است.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=34423

نوشته های مشابه

25ژوئن
زمینه ارتباط خانواده‌ها با عزیزان خود در خاک آلبانی فراهم گردد
درخواست خانواده های عضو انجمن نجات استان اردبیل از نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا

زمینه ارتباط خانواده‌ها با عزیزان خود در خاک آلبانی فراهم گردد