• امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024

خبرنگار افشاکننده لابی فرقه رجوی در آلمان جایزه بزرگ «قدرت ماندگار» را کسب کرد / جمع آوری امضاء علیه «هومریش» هم به جایی نرسید

  • کد خبر : 34219
  • 30 آوریل 2022 - 18:55

لوئیزا هومریش، خبرنگار افشاکننده لابی فرقه رجوی در آلمان، جایزه بزرگ روزنامه‌نگاری این کشور با عنوان «قدرت ماندگار» را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، این خبرنگار به جهت تحقیقات سه ساله خود در مورد فرقه رجوی و لابی سیاسی آن‌ها در آلمان همچنین سوء استفاده این فرقه از کودکان اعضای خود و انتشار کامل این گزارش در نشریه‌های «اشپیگل» و «زیت» مقام اول جایزه بزرگ روزنامه نگاری آلمان را کسب کرد.

این جایزه توسط انجمن روزنامه نگاران برلین همه ساله برای تحقیقات طولانی و اثرگذار به خبرنگاران برگزیده اعطا می شود که این بار جایزه اول به خانم «لوئیزا هومریش» به واسطه تحقیقات گسترده‌اش درباره فعالیت های فرقه تروریستی رجوی در آلمان تعلق گرفت.

سوژه مهم کودک سربازی و سوءاستفاده از کودکان در فرقه رجوی برای اولین بار توسط این خبرنگار رسانه‌ای شد که موجب افشای زوایای دیگری از پرونده جنایت های فرقه رجوی گردید.

مزدوران حلقه به گوش رجوی سعی کردند با انواع تهمت‌ها و برچسب‌زدن‌ها به این خبرنگار مستقل، از موج افشاگری و رسوایی که علیه شان به راه افتاد بکاهند، حتی در این زمینه با جمع آوری امضاهای جعلی و اجباری سعی کردند از این خبرنگار و رسانه منتشر کننده، شکایت رسمی هم بکنند اما زهی خیال خام که در برابر حقیقت‌های آشکار هیچ کس نمی‌تواند ایستادگی کند و باطل رفتنی است.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=34219

نوشته های مشابه