• امروز : چهارشنبه - ۱۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 4 October - 2023

عصبانیت ادامه دار منافقین از فعالیت خانواده اعضا در عراق و اروپا

  • کد خبر : 3402
  • 10 آگوست 2015 - 10:04

عصبانیت ادامه دار منافقین

از فعالیت خانواده اعضا در عراق و اروپا

رویه سازمان منافقین نشان داده است که مدیران این گروهک در سالهای اخیر بیشترین هزینه میدانی شان را برای چند مسئله متمرکز کرده اند که عمده آنها در مهار فعالیت اعضای جداشده و در عین حال فضا سازی برای جلو گیری از فرار نیروها در مواجهه با خانواده هایشان است.

حضور خانواده ها و فعالیت جداشده ها از این حیث توانسته بزرگترین ضربه را به منافقین وارد سازد که آخرین مولفه های فرقه گرایی منافقین و مدل های استفاده شده برای نگه داری اجباری نیروها افشا شده و برگی دیگر از دروغ های منافقین برای کشورهایی که محمل فعالیت ایشان است نمایان می گردد.

از سوی دیگر حضور میدانی خانواده های اعضای منافقین برای جداکردن منتسبینشان در این گروهک تروریستی موجب شده است تا اسناد و گزاره هایی از اوضاع درونی سازمان افشا شده و برای نمایان ساختن ماهیت منافقین افشا گردد.

منافقین خود بهتر می دانند که حتی شقی ترین عضوشان نیز دیگر توان و حوضله حضور در سازمان را نداشته و حتی عناصری که برای هتک حرمت خانواده ها در مقابل مقرهایی چون لیبرتی حاضر می شوند، آرزوی دیدار خانواده هایشان و ارائه مولفه هایی از فرقه گرایی رجوی را به ایشان ارائه دهند.

در متن زیر دست نوشته ای آورده می شود که توسط خانواده اعضا تهیه شده و برای افشای ماهیت منافقین منتشر می گردد.

تامل در این متن که دستنوشته یکی از اعضای سازمان است به خوبی نشان داده شده است چگونه یک عضو در بازی های فرقه ای سازمان له شده و مورد برخورد قرار می گیرد.

 

44 2

 

 

11

 

 

33 2

 

 

 

33 1

44 1

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3402

نوشته های مشابه

27آگوست
نوای فراق
15آگوست
سرکرده‌های فرقه رجوی باید در دادگاه جواب پس دهند
پیام حسین ثابت رستمی برادر یکی از اسیران فرقه رجوی به دادگاه ایران

سرکرده‌های فرقه رجوی باید در دادگاه جواب پس دهند