• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

سال‌روز ولادت باسعادت حضرت علی (علیه السلام) پدر مظلومان عصر خویش مبارک باد / امیدواریم فراق چندین ساله پدران چشم انتظار به پایان رسد

  • کد خبر : 33352
  • 14 فوریه 2022 - 13:53

۱۳رجب، سالروز میلاد خجسته مردی است که در خانه خدا دیده به جهان گشود و در خانه خدا به شهادت رسید، مردی که در سایه سار تربیت و پرورش، نبوی، اسوه و الگوی عدالت، تقوی و دینداری شد و به مرتبه آسمانی امامت و شهادت رسید و به مظهر والای جوانمردی و رادمردی بدل شد.

به گزارش فراق، به درستی که حضرت علی (علیه السلام) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(صلّی اللَّه علیه و آله) در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

بی تردید حضرت علی(علیه السلام) مهربان ترین یاور مظلومان عصر خویش بود و همچون پدری مهربان در تنگناهای زندگی به یاری آنان می شتافت به راستی که شایسته است چنین روزی به نام روز پدر خوانده شود، مقام و منزلت پدران عزیز در چنین روز فرخنده و مبارکی گرامی داشته شود.

پایگاه خبری-تحلیلی فراق، فرارسیدن میلاد فرخنده مولی الموحدین حضرت علی (علیه السلام) و روز پدر را به همه مردان و پدران به ویژه پدران چشم انتظار اسیران فرقه رجوی که سالهاست چشم به راه دوختند تا فرزندان خود را به آغوش بکشند تبریک عرض نموده و یاد و خاطره پدران آسمانی که جان خود را در این راه نثار کردند گرامی می دارد.

امید است که با استعانت از خداوند منان به زودی دیده تمام پدران چشم انتظار به روی فرزندانشان روشن گردد و این فراق چندین ساله به پایان برسد.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=33352