• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 July - 2024

سوزش مسعود رجوی در پیام تبریک زهر اتمی عید فطر ۹۴

  • کد خبر : 3325
  • 01 آگوست 2015 - 12:20

سوزش مسعود رجوی در پیام تبریک زهر اتمی عید فطر ۹۴Damagh_Sookhteh

شکست استراتژیکی فرقه رجوی در توافق اتمی؛ مسعود رجوی را بر آن داشت تا در پیامی سوزش خود را از توافق بیان دارد، وی خوب می داند که این توافق نقطه عطفی در سرنوشت این فرقه بعد از این همه حراج و وطن فروشی است.

بعد از سرنگونی صاحب خانه (صدام حسین) مسعود رجوی دل به آمریکا سپرد تا شاید کشتی به گل نشسته جنگ آزادیبخش نوین و تحلیل های غلط را با ناوگانهای جنگی به ساحل نجات برساند و حال این دکل سرنگونی که مسعود رجوی در سال ۶۷ آنرا دیده بود با این توافق دود شد و به هوا رفت .

مسعود رجوی در این پیام از روی بیچارگی به اربابش یاد آور می شود توافق اتمی نتیجه عنصر تعیین کننده، عناصر خود فروخته و عناصر ضد ایرانی این فرقه بوده است پس این توافق رایگان بدست نیامده است و این فرقه با تمام آبرویش در این سالیان بازی کرده است و شکایت پشت شکایت ؛ مسعود رجوی که چرا معلوم نیست آمریکا به رژیم فرصت پاک کردن مدارک و آثار جرم را می دهد این بی سابقه و شگفت انگیز است یا چرا معلوم نیست برخلاف عرف معمول این آژانس است که ابتدا باید به رژیم اطلاع دهد که به کجا می خواهد برود و به چه منظور می خواهد بازدید کند این مانند اطلاع دادن به دزد ازساعت و هدف مراجعه پلیس آنهم از مدتی پیش است که موضوع بازرسی ها رادر تمامیت آن لوث و بی ارزش می کند و دولت آمریکا بجای اینکه بساط بمب سازی را از بنیاد در هم بکوبد تا منتهی الیه با رژیم راه آمده است. مسعود رجوی در نهایت سوزش در ادامه بیان می کند دولت آمریکا بدون هیچ سند جدی عراق را به بهانه تسلیحات کشتار جمعی در جنگی که اوباما هم آنرا احمقانه توصیف کرده به کلی درب و داغان کرد خاک آنرا به توبره کشید و مردم آنرا به روز سیاه نشاند و حال چرا با ایران و مردم ایران چنین نمیکند. نهایتاً مسعود رجوی از روی استیصال از جامعه جهانی خواست تا از این فرقه سپاسگذاری کنند بخاطر همه وطن فروشی هایش .

شاید یاد آوری این همه خود فروختگی نشان از ترس است , ترس از وجه المصالحه شدن . این ترس در تمامی مقالات این فرقه در سایتها دیده میشود مثلا در مقاله به قلم جمشید پیمان با تیتر کوتوله های سیاسی و اداره ی جهان روزگار ما او مدعی میشود یورش غارتگرانه روسای کشورهای مفت خر و مفت بر اروپائی و معاونانشان و وزیران اقتصاد و بازرگانی شان پس از زهر خوران اتمی این تناقض بزرگ را او در این جمله نمیتواند بپوشاند اگر واقعا توافق اتمی جام زهر بوده پس چرا این همه یورش برای ورود به حیطه معامله با آخوندهای حاکم برایران و رقابت عجیب میان آلمانیها , فرانسویها , سوئدیها و اتریشی ها و خیلی های دیگر. ما اعضای قدیمی جدا شده و منتقد ادبیات سیاسی فرقه رجوی را خوب میشناسیم همیشه در مناسبات عکس واقعیات گفته میشود مثلا بعد از سرنگونی صدام حسین و خلع سلاح فرقه رجوی در مناسبات داخلی فرقه رجوی خلع سلاح را گردآوری سلاح بیان میکردند و کسی هم در داخل مناسبات جرات نمیکرد اسمی از خلع سلاح ببرد تا اینکه بعد از ۱۲ سال مسعود رجوی در این پیام برای اولین بار به خلع سلاح اعتراف کرد و حال این چه زهر خورانی است بلدچی های با القاب پرفسور اقتصاد , استاد دانشگده علوم سیاسی و محقق علوم اجتماعی و جراح مغز و اعصاب تا نقاش و فیلم ساز و شاعر و غیره پیدا کرده است .

هم مسعود رجوی و هم آقای جمشید پیمان خوب میدانند . چنانچه مسعود رجوی خود بزبان آورد این همان دولت آمریکا است که بدون یک سند جدی عراق را به بهانه تسلیحات کشتار جمعی در جنگی احمقانه درب و داغان کرد خاک آنرا به توبر کشید و مردم آنرا به روز سیاه نشاند برای ابر قدرت دنیا مذاکره کیلوئی چند است . در دنیای تعادل قوا وقتی دولت آمریکا مذاکره میکند مسعود رجوی باید حساب کارش را خودش بکند اگر امروز در سوراخ موش غایم شده است بهتر است در چاه ویل( چاهی در جهنم ) غایم شود.باید مسعود یادش باشد که در اشرف دست بر کمر و کلت اهدائی صدام حسین چه قمپزی میکرد حال روزگار تاوان فرا رسیده است .

به امید روزیکه مسعود رجوی در در دادگاه محاکمه شود

میر باقر صداقی  ۲۰۱۵/۷/۳۰  سوئیس

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3325