• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

فرقه ی رجوی هنوز هم، اندرخم یک کوچه است!

  • کد خبر : 3319
  • 30 جولای 2015 - 14:43

فرقه ی رجوی هنوز هم، اندرخم یک کوچه است!Maryam-Rajavi-Human-Rights

مثل معروفی است که میگوید ” یک من تنباکو مصرف شده وطرف تازه می پرسد مجلس ختم کیست “!
این ضرب المثل تداعی اقدامات سراسیمه ی باند رجوی درجلوگیری از سفرخانم موگرینی به تهران است که قرار است علاوه برملاقات ومذاکره بادکتر ظریف ، با تعدادی دیگری ازمقامات بلند پایه ی ایران هم نشست وگفتگویی داشته باشد.
این خانم ایتالیایی مسئول سیاست خارجی اروپا ، جزو فعالترین اعضای شرکت کننده درمذاکرات اتمی با ایران بوده و سفر او به تهران وگفتگو با مقاماتی که یکسال است با آنها مذاکره میکند ودست به توافقات مهم تاریخی وپر اهمیتی با آنها زده است ، کاملا طبیعی ودرچهارچوب قواعد دیپلماسی است. سفر او به تهران ازاین لحاظ هم مهم است که تحریم های موجود بیش از همه ی تحریم کنندگان ، متوجه اروپایی است که او آنرا نمایندگی میکند!
حالا گروه مافیای رجوی وارد میدان شده واین بار با استفاده از یکی از نام های مستعار خود ( شورای ملی مقاومت ایران؟؟) ازاین مقام عالیرتبه میخواهد که به ایران نرود!!
بیانیه ی این شورای مقاومت آنچنانی به تلویزیون معلوم الحال العربیه داده شده وسپس برای معتبر جلوه دادن آن ، متن قرائت شده ازاین تلویزیون را به رسم عادت مالوف دروبسایت های خود گذاشته است!!
دراین بیانیه ی بی تاثیر و مرتبط با اقدامات ” پسا مذاکراتی” این فرقه ی دشمن وطن و ” خلق قهرمان ایران” آمده است:
“…شورای ملی مقاومت ایران، متشکل از سازمان مجاهدین خلق و متحدان آن، با صدور بیانیه ای ضمن اعتراض شدید به برنامه این سفر اعلام کرد:«به دلیل “نقض مکرر حقوق بشر” از سوی جمهوری اسلامی و سکوت غرب در قبال “تجاوزات و دخالت های” تهران در کشورهای منطقه، سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که بدون در نظر گرفتن نقض حقوق بشر، سرکوب و اعدام فعالان سیاسی ایران توسط رژیم تهران صورت می گیرد، را به شدت محکوم می کند».
هرفرد دلسوز جامعه ازاعدام کسانی که قاچاقچیان اکثریت آنها را تشکیل می دهند ، ناراحت بوده و همواره آرزومند است که ترتیب کارها بگونه ای باشد که ریشه ی این مشکل سوزانده شده وکسی بخاطر این جرم دستگیر ، اعدام ومحبوس نگردد که متاسفانه انجام این مهم باین سادگی وبا این عجله ممکن نیست و ناگزیر، سوختن وساختن است که به کار این وجدان های بشردوست تبدیل شده است!
اعتیاد و توزیع مواد مخدر دارای ریشه های عمیق است ویکی از عاملان مهم این علل وجود نابسامانی های اجتماعی- اقتصادی است که سلطه گران نقش کمی در ایجاد آن ندارند!
ما میدانیم که با اعدام این یا آن قاچاقچی مسئله حل نمیشود ولی این را هم میدانیم که نمیتوان به قاچاقچیان اجازه داد که درکمال آزادی به کار زندگی برباد ده خود ادامه دهند!
ما مردم ایران در منطقه ای ازجغرافیای جهانی قرار داریم که بیشترین مقدار ترانزیت این مواد لعنتی ازکشور ما انجام میشود وبرای جلوگیری ازآن به همکاری منطقه ای وبین المللی صادقانه نیاز است که ایران تاکنون شانس دریافت این همکاری ها را نداشته است!
با حضور آمریکا درافغانستان ، تولید و ارائه ی مواد مخدر چندین برابر شده والبته کسی باین کار آمریکا که موجب مرگ میلیون ها نفر میشود وعدد اعدام ها درمقابل این کشتار غیرمستقیم آمریکا و…رنگ میبازد ، اعتراضی ندارد وفرقه ی رجوی هم که ماهیتا موافق افشای این واقعیات نیست معلول های کوچکتر رازیر ذره قرار داده است و دراستفاده ازمعرفی معلولها، این خانم مسئول نامبرده اتحت فشار میگذارد که به ایران نرود!
دراین نوشته آمده است:  
” محمد محدثین مسئول کمیسیون امور خارجه شورای ملی مقاومت ایران … گفت: خانم موگرینی باید بداند که رژیم ایران در ضعیف ترین نقطه خود قرار دارد و هیچ آینده ای برای آن متصور نیست و اگر اروپا بیش از این، آینده خود را با این رژیم رو به سقوط گره بزند در آینده دوستی مردم ایران را دست خواهد داد”.
اینکه رژیم ایران درچه وضعیتی است ، خانم موگرینی که یکسال با مسئولین آن نشسته وازهر دری با آنها صحبت کرده است ، بیشتر از فرقه ی رجوی میداند ودراین مورد ، تهدیدهای نسیه وتوخالی رجوی ها را جدی نخواهد گرفت واساسا اگر احتیاجی به مسافرت به ایران نداشت وخیر وصلاح تشکیلات بزرگ او در عدم سفر به ایران بود، مسلما به انتظار اظهار نظر رجوی ها نمی نشست وبه ایران هم نمی رفت و این پیشنهاد فرقه ی جنایتکار وضد ملی رجوی، تاثیری دراراده ی او نداشت.
بعبارت ساده تر ، اگر اومیدانست که رجوی ها درآینده بقدرت میرسند، بدون توجه به این حرفها، خود مراعات آینده را میکرد وبه تهران نمی رفت !
به مردم ایران هم که می رسیم، دراین مورد باید گفت که این باند تبهکار چک بلامحلی راازطرف آنها میکشد واگر قرار بود مردم نظری موافق رجوی ها داشته باشند، هرگز به دکتر روحانی رای نمیدادند که بخاطر انجام مواعید تبلیغاتی اش، دامنه ی رفت وآمد وتعامل با جهان را گستره  تر گرفته است!
در به رخ کشیدن این ائتلاف ضد مردمی آل سعود ، نویسنده ی بیانیه چنین میگوید:
”  ائتلاف منطقه ای به رهبری سعودی باید این پیام قوی را به اتحادیه اروپا بدهد که هر گونه مماشات و نرمش در قبال رژیم و بخصوص سکوت در برابر تجاوزات وجنایات آن در سوریه و عراق و یمن، علیه صلح وامنیت در منطقه و جهان است اروپا نباید در کنار یک فاشیسم دینی قرار بگیرد که هدفش استقرار یک امپراطوری اسلامی در این منطقه از جهان است “.
اتفاقا این ائتلاف وهم جمهوری اسلامی مسافرت های زیادی درمنطقه داشته اند و خانم مسئول اروپایی درجریان آن قرار دارد واگر میدانست که تن دادن به توصیه های ائتلاف بنفع اروپاست ، ابدا اقدامی برای سفر به ایران بعمل نمیآورد که وضعیت موجود نشان میدهد که تحلیل اوهمان نیست که رجوی ها آرزودارند، بشود!
بیانیه ی کذائی مورد بحث ، در معرفی درد وسوختگی خود بنام مردم ادعا کرده است:
” کمیسیون خارجه شورا این سفر را قویاً محکوم نموده و از خانم موگرینی می خواهد اگر بر درد و رنج مردم ایران مرهم نمی‌گذارد دست کم بر زخمهای آنها نمک نپاشد. عموم مردم ایران به ویژه زنان و جوانان و زندانیان و خانواده اعدام شدگان از مدافعان حقوق بشر و حقوق زنان در سطح اروپا به ویژه ایتالیا انتظار دارند برای متوقف کردن این سفر که خنجری علیه دمو کراسی و حقوق بشر است اقدام کنند “.
درجواب این قسمت بیانیه ی شورای اسارت رجوی باید گفت که شما درد وسوزش خود را تحمل بکنید کافی است! چرا که اکثریت مردم ایران با این نوع روابط ومسافرت ها موافقند که اگر نبودند به دکتر روحانی رای نمیدادند!
بنظر میرسد این بیانیه ی شورا ، بیشتر مصرف داخلی داشته ودر راستای اقناع اسرای لیبرتی بوده و الا  حتی آب دارچی این مقام اروپایی هم متن این بیانیه را نخواهد خواند!
تمام دعواها برسر لحاف ملا نصرالدینی است که اینجا ساکنین مفلوک لیبرتی نام دارند وبقیه کشک است!
سعید

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3319