تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱ Monday, 23 May , 2022

خانواده‌ها عزم خود را برای ارتباط با عزیزانشان جزم کردند

  • کد خبر : 32897
  • 19 ژانویه 2022 - 11:48

اطلاعات موثق به دست آمده از برخی منابع، از جمله در داخل فرقه رجوی، حاکی از آن است که حساسیت های فرقه رجوی نسبت به فعالیت های انجمن نجات، در مقایسه با سال های قبل، به میزان بسیار زیادی افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از انجمن نجات، فرقه رجوی با صرف هزینه های هنگفت سعی می کند تا جعلیات علیه مدیر عامل انجمن نجات در سایت های مختلف پولی در اروپا و آمریکا مربوط به بیش از ۱۰ سال قبل را مجدد به کرات بازنشر نماید و به عنوان اطلاعات دست اول جدید به خورد مخاطبان بدهد.

همچنین فرقه رجوی تلاش می کند تا با گزینش و ترجمه مطالب سایت نجات و ارائه آن در برابر مقامات آلبانیایی و اروپایی و آسمان ریسمان به هم بافتن، ثابت نماید خانواده هایی که خواهان ملاقات با عزیزان خود در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی هستند همگی مأموران حکومت ایران می باشند که مقاصد تروریستی را دنبال می نمایند.

ناگفته نماند که این تلاش ها عمدتاً به ضد خود تبدیل شده و بسیاری از مخاطبان دریافته اند که تضاد اصلی فرقه رجوی صرفاً خانواده ها بوده و همچون تمامی فرقه های مخرب کنترل ذهن در جهان، خانواده های اعضای خود را دشمن اصلی می داند. سازمان مجاهدین خلق همواره در ارتباطات خود در پاسخ به این سؤال که «چند مادر و پدر سالخورده چه تهدید امنیتی می توانند برای آنان در آلبانی داشته باشند؟» عاجز مانده است. بسیاری این گونه فعالیت های سازمان مجاهدین خلق را نشان از درماندگی و عصبی بودن و البته تبلیغ برای انجمن نجات و مدیرعامل آن ارزیابی کرده اند.

مشکل اصلی و دلیل وحشت فرقه رجوی، تأسیس و ثبت «آسیلا» به عنوان انجمن حامی حقوق پایه ای ایرانیان مقیم آلبانی و ارتباط آن با انجمن نجات و خانواده ها در داخل کشور است که در واقع نقطه عطفی در حضور آنان در آلبانی به شمار می رود.

آنچه واقعیت دارد و سران فرقه رجوی می خواهند بر آن سرپوش بگذارند این است که اعضای داخل این فرقه از کمترین حقوق انسانی از جمله حق ازدواج و تشکیل خانواده و فرزند آوری، حق ارتباط با خارج از فرقه خصوصاً خانواده و دوستان، حق دریافت حقوق در برابر کاری که انجام می دهند، و بسیاری دیگر حقوق شناخته شده در منشور حقوق بشر ملل متحد محروم هستند.

تا جایی که به خانواده های دردمند و چشم انتظار برمی گردد، عزم خود را جزم کرده و مصمم هستند تا رسیدن به هدف نهایی خود یعنی احقاق حقوق حقه ی فرزندانشان، خصوصاً حق ارتباط با خانواده، از پای ننشینند و مسلماً تهمت ها و توهین های فرقه رجوی هم موجب عقب نشستن خانواده ها نخواهد شد.

یادداشت از: عاطفه نادعلیان

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=32897

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند