• امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024
منصور نظری، عضو جداشده از فرقه رجوی:

رجوی‌ها اعضا را تا مرز کشته شدن پیش می بردند + فیلم

  • کد خبر : 32787
  • 15 ژانویه 2022 - 11:38

عضو جداشده از فرقه رجوی گفت: مجاهدین اعضای خود را تا مرز کشته شدن پیش می بردند.

منصور نظری از جداشدگان فرقه رجوی در پاریس در گفتگو با تلویزیون مردم. تی. وی ضمن اشاره به قربانیان فرقه رجوی و اصطلاح گوهران بی بدیل در این فرقه اظهار داشت: در یکی از جلسات سازمان که مسعود به شوخی از اصطلاح گوهران بی بدیل استفاده کرد، مهوش سپهری (نسرین) گوهران بی بدیل را گوهران بی دلیل خطاب کرد و این دقیقا همان چیزی بود که در مناسبات وجود داشت.

منصور نظری اصطلاح گوهران بی بدیل را به چالش کشیده و از نقض حقوق این گوهران بی بدیل می گوید. اینکه چگونه حتی از کوچکترین حق که ارتباط با خانواده است محروم هستند و متاسفانه تعداد زیادی از این قربانیان به خاطر فشارهای درون سازمانی از لحاظ روحی به نقطه ای رسیدند که یا خودکشی کردند و یا دچار مشکلات روحی و روانی شدند.

همچنین در این گفتگو در رابطه با موضوع «سربازان دیروز صدام بوقچی های امروز دشمنان ایران» صحبت شد و منصور نظری از خیانتهایی که رجوی با همکاری صدام انجام داد گفت و اینکه تا به امروز این خیانت و مزدوری ادامه دارد و هر روز با سیاه نمایی و دروغ در حق ایران و هموطنانشان خیانت می کنند.

این گفتگو دوم ژانویه ۲۰۲۲ برابر با ۱۲ دی ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن، ساعت ۱۸ بوقت آلمان و ساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران انجام شد.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=32787