• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024

اراده قوی، نصف مسیر خروج از جهنم رجوی است

  • کد خبر : 32671
  • 04 ژانویه 2022 - 13:07

رجوی از گذشته یک قانون و اصل به شدت سختی را با عنوان «حفظ نیرو به هر قیمت» برای سران و فرماندهان سازمانش گذاشته بود که کماکان ادامه دارد.

اما این قانون کذایی اکنون در چه مرحله ای قرار دارد و آیا رجوی به کمک مسئولین سازمانش توانسته است قوانین ضد انسانی خود که جهت هر چه بیشتر به اسارت کشیدن انسان ها به کار گرفته می شود را به پیش ببرد؟ پاسخ قاطع خیر است.

تمامی نقشه های شومی که رجوی و ایادیش در فرقه برای اعضا طراحی کرده بودند خوشبختانه راه به جایی نبرده است و موج نارضایتی و ناخرسندی روز افزون در بین افراد موجب شده که خروج از فرقه سرعت بیشتری به خود بگیرد.

بر اساس اخبار موثقی که به دستمان رسیده تعداد بیشتری منتظر فرصت هستند تا از فرقه خارج شوند. تجربه نشان داده است هر گاه کسی اراده کرده و قصد خروج از فرقه نموده باید یقین داشته باشد که ۵۱ درصد مسیر را طی کرده است و ۴۹ درصد بقیه اش قطعا محقق خواهد شد.

به دوستانی که در گذشته با هم بودیم این اطمینان قلبی را می دهم که از خروج تان از تشکیلات جهنمی رجوی هرگز پشیمان نخواهید شد، مگر می شود که آدم از زندان رها شود و پشیمان گردد؟ تمام کسانی که در طی شش سال اخیر از فرقه رجوی خارج شدند زندگی های جدیدی شروع کردند و آن چنان از زندگی لذت می برند که باورشان نمی شود.

هر لحظه که از عمق چاه رجوی فاصله تان را بیشتر می کنید متوجه می شوید که عمرتان به معنی دقیق کلمه در تشکیلات رجوی هدر رفته است. اگر از آن جهنم رجوی ساخته خارج شدید به حرف من خواهید رسید.

یادداشت از: سعید محمدپور

عضو جداشده از فرقه رجوی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=32671

نوشته های مشابه

20آوریل
پروپاگاندای فرقه رجوی، فقط برای جلب توجه جهان خارج است
روایت عاطفه سبدانی از ماجرای کشته شدن برادرش در اشرف

پروپاگاندای فرقه رجوی، فقط برای جلب توجه جهان خارج است

17آوریل
اعتراف‌گیری از گناهان ناکرده در نشست‌های موسوم به «غسل»
نگاهی به آسیب‌های روحی و جسمی که در فرقه رجوی به اعضا وارد می‌شود

اعتراف‌گیری از گناهان ناکرده در نشست‌های موسوم به «غسل»