تاریخ : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰ Monday, 6 December , 2021

زبان حال یک مجاهدخلق ایدئولوژیک

  • کد خبر : 3252
  • 22 جولای 2015 - 9:31

زبان حال یک مجاهدخلق ایدئولوژیک

Rajaviدروغ گفتن بد است اما وقتی منفعتش به من برسد مجاز می شود و حتی تبدیل می شود به یک کار خوب و انقلابی ؛ ممکن است عذاب وجدان داشته باشم اما وقتی عضو گروهی هستم که عصاره اسلام رهائی بخش است و بی بدیل و رهبریش خاص الخاص است و بی نظیر و منفعت شخصی من و او یکی ست چون همه منافع شخصی خودم را برای او فدا کرده ام , پس دروغ گفتنی که منفعت دارد مثل فرایض است . دشمن را باید بدنام کرد ، راست و دورغ خودشان اصل نیستند مهم همان بدنام کردن دشمن است.

اصولا دشمن مرز سرخ همه چیز را مشخص می کند, هر ناراستی و ناصوابی در حقش رواست و هر کار صوابی از سوی او خطاست ؛ منافع مردم و میهن هم اعتباری است ؛ این منافع اگر از سوی دشمن به دست آمده باشد ضرر است و اگر می خواهد بدست بیاید باید مانعش شد .

اگر اسلام میگوید دزدی بد است ما رهبری داریم که موارد خاص را که همراستا با منافع ماست مجاز کرده , بردن آبروی مسلمان بد است اما فقط مانماینده اسلام ناب هستیم پس آبروی بقیه بخصوص آنها که مقابل ما ایستاده اند باید ریخته شود .

جاسوسی و مزدوری و ضد ملی بودن و وطن فروشی و…..طلاق و ازدواج و عده و زن رفیق وغسل وفحاشی به خانواده وجعل سند و شکنجه خودی وزندان و هرچه که به نظرتان بیاید همه و همه ارزشهایی هستند که درمقابل ارزش اصلی وکل که همان رهبری و سازمان و ایدئولوژیش باشدبه حساب نمی آیند واین رهبری و منافع اوست که به ما میفهماند این موارد را باید رعایت کنیم یا نه ,بکارگیریم یا نه.

اینکه منافع رهبری متغیر است به پویایی حال رهبری برمیگردد و شرایط روزگار و دست ما نیست و همین پویایی باعث میشود که ما مواضع متفاوت بگیریم که از نظر خیلی ها ممکن است فرصت طلبی به نظر برسد و مکاری ؛ تاکید میکنم که این دو یعنی فرصت طلبی و مکاری حتی اگر هم از طرف ما به کار رفته باشد زشت نیست چرا که مصلحت رهبری مهم است نه واژه ها و دیگر اینکه همین نشان میدهد که رهبری و سازمان در حال رشد است .

پس به همه مخالفان اخطار میکنم که دست بردارند از انتقاد وتهمت ؛ چرا که به انتقادها گوش نمی دهیم و تهمت ها برای ما افتخار است , کلا هر خلافی در راه رهبری افتخار بزرگی است , این جمله آخر را می توانید تهدید هم تلقی کنید .!

بیتاعارف- کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3252

نوشته های مشابه

01دسامبر
«پروانه» مرا در آلبانی خفه کردند
مهین حبیبی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی:

«پروانه» مرا در آلبانی خفه کردند

11نوامبر
خانواده سمیع ناظری: دیوان کیفری بین المللی به وظیفه ذاتی خود عمل کند
قیام خانواده‌های اسیران فرقه رجوی برای دادخواهی نزد دیوان کیفری بین‌المللی/ 5

خانواده سمیع ناظری: دیوان کیفری بین المللی به وظیفه ذاتی خود عمل کند

10نوامبر
برادر چشم انتظار حافظ نصرتی: وضعیت اسیران فرقه رجوی را در یک لیست رسمی اعلام نمایید
قیام خانواده‌های اسیران فرقه رجوی برای دادخواهی نزد دیوان کیفری بین‌المللی / 4

برادر چشم انتظار حافظ نصرتی: وضعیت اسیران فرقه رجوی را در یک لیست رسمی اعلام نمایید