• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024
مهین حبیبی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی:

«پروانه» مرا در آلبانی خفه کردند

  • کد خبر : 32243
  • 01 دسامبر 2021 - 10:05

مهین حبیبی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی گفت: رجوی و زنش چقدر سنگ دل هستند، دختر مرا در کشور آلبانی زندانی کردند و صدای او را خفه کردند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، مهین حبیبی در گفت و گویی تلفنی با مسئول انجمن نجات اراک گفت: «من مریض هستم و خیلی دلم برای پروانه تنگ شده است. چکار کنم دستم به جایی بند نیست. ای کاش دخترم در عراق بود و باز هم می توانستم با هر مشکلی که داشتم به عراق سفر کنم. رجوی خدا نشناس دختر مرا چندین سال است به کشور آلبانی برده و من هیچ خبری از او ندارم. نمی دانم زنده است یا خیر، رجوی به دخترم اجازه نمی دهد با من تماسی بگیرد.
الان که فکرش را می کنم پشیمانم. پشیمانم که خودم دخترم را تشویق کردم برود آلمان و ادامه تحصیل دهد. ای کاش این کار را نمی کردم. در ایران درسش را می خواند لااقل در کنار من بود. من فقط از خدا می خواهم تا زنده ام دخترم پروانه را ببینم. رجوی و زنش چقدر سنگ دل هستند، دختر مرا در کشور آلبانی زندانی کردند و صدای او را خفه کردند. من به آن صورت توان راه رفتن ندارم. آه من مادر رجوی و زنش را می گیرد. آرزو می کنم که هر چه زودتر نابودی این فرقه را ببینیم و دخترم پروانه به آغوش من برگردد.

مادر چشم انتظار پروانه ربیعی عباسی، از خانواده های فعال انجمن نجات است که در راه آزادی و یا ملاقات و کسب خبری حداقلی از فرزند دلبندش تلاش های زیادی کرده است. وی بارها به عراق سفر کرده و دخترش را از پشت حصار کمپ های فرقه رجوی صدا زده است. این مادر رنج دیده به طور مرتب پیام صوتی، ویدیویی و نامه بر روی سایت نجات و فضای مجازی منتشر می کند تا شاید به دست دختر اسیرش برسد. پروانه ربیعی عباسی حدود سه دهه است که اسیر جسمی و ذهنی فرقه رجوی است.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=32243

نوشته های مشابه

21آوریل
 دستان مادر را از طرف تو می‌بوسم / خود را از جهنم رجوی نجات بده
پاسخ خانواده سمیع ناظری به اعتراف‌های اجباری وی در سیمای فرقه رجوی

 دستان مادر را از طرف تو می‌بوسم / خود را از جهنم رجوی نجات بده

03آوریل
آرزو دارم به آغوش خانواده برگردی
پیام نوروزی فریده پرورش به برادر خود در فرقه رجوی

آرزو دارم به آغوش خانواده برگردی