• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

مصاحبه اجباری اعضای گرفتار مشکلی از فرقه رجوی ها حل نخواهد کرد

  • کد خبر : 3203
  • 13 جولای 2015 - 13:42

مصاحبه اجباری اعضای گرفتار مشکلی از فرقه رجوی ها حل نخواهد کرد

مدتی قبل تعدادی از خانواده های اعضای گرفتار در فرقه رجوی به امید انجام ملاقات به لیبرتی مراجعه کردند . طبق معمول رجوی ها مانع از انجام ملاقات شده و این خانواده ها را با ددمنشی از اولیه ترین حقوق انسانی شان محروم کردند . وقتی خانواده ها دیدند از سوی رجوی و فرماندهان فرقه اش درب بر همان روال سابق می چرخد ، به ناچار شکوه و گلایه به مقامات عراقی و مجامع بین المللی بردند و در ملاقات با آنان تنها خواسته خود که انجام ملاقات است را بیان نمودند .

 از سوی دیگر رجوی ها که حضور خانواده ها و ملاقات آنها با مقامات عراقی و مجامع بین المللی ضربه سنگینی بر مناسبات فرقه ای خود ارزیابی کرده و فهمیدند در درون تشکیلات افراد مسئله داری را بیشتر کوک کرده و بی شک فرار و جدایی از فرقه سرعت بیشتری خواهد یافت و از سوی دیگر با انعکاس این خبرها چهره ضد انسانی آنها بیشتر افشا خواهد شد ، به هراس افتاده و تلاش کردند تا با ترفندهای غیر انسانی و غیر اخلاقی راه گریزی هر چند موقت برای خود بیابند.
آنها از یک سو با دادن اطلاعیه های سریالی خانواده ها را ماموران نیروی قدس یا وزارت اطلاعات  می خواندند و از سوی دیگر با وقاحت هر چه تمام تر اعضای گرفتار را وادار کردند تا علیه خانواده خود مطلبی نوشته یا در جلوی دوربین حرفی بزنند .
در پی اقدام ضد اخلاقی و ضد انسانی رجوی ها مبنی بر آوردن برخی از اعضا به جلوی دوربین که به تجربه ثابت شده که خواسته قلبی اعضا نبوده بلکه فشار های شدید روانی و تشکیلاتی و مغزشویی‌های مستمر و محروم کردن اعضا از دسترسی به اخبار بیرون از فرقه ، زمینه ساز آن بوده است ، تعدادی از خانواده های استان مازندران با حضور خود در دفتر انجمن نجات استان ، ضمن محکوم کردن این اقدام رذیلانه رجوی ها و حمایت از فرزندان گرفتار خود ، با صدور بیانیه ای بر بیهوده بودن این ترفند رجوی ها صحه گذاشته و تاکید کردند که تا رسیدن به خواسته خود یعنی ملاقات با فرزندان شان و رهایی آنان دست از تلاش بر نخواهند داشت .
در زیر بیانیه خانواده ها را بهمراه امضای آنان ملاحظه می فرمایید .


به نام خدا
اخیرا مطلع شدیم که فرقه رجوی و فرماندهانش اقدام به راه اندازی خیمه شب بازی جدیدی به نام «پرونده» در تلویزیون خود نموده و در یک اقدام ضد انسانی فرزندان ما را به جلوی دوربین آوردند تا بر علیه ما یعنی اقوام درجه اول خود به فحاشی بپردازند . این روش دنباله همان اقدامات ضد انسانی وادار کردن اعضا به سنگ پرانی علیه خانواده ها در جلوی درب اشرف است که موجب جراحت شدید برخی از خانواده ها و منجمله آقای شعبان شعبان پور یکی از خانواده های استان مازندران گردید که خبر و تصاویر آن در اینترنت وسیعا انعکاس یافت .

ما خانواده ها مطمئن هستیم که این صحبت ها خواسته قلبی فرزندان مان نبوده بلکه ناشی از فشار شدید تشکیلاتی و مغزشویی های مستمری است که فرقه رجوی بر روی اعضا اعمال می نماید و حتی شاهد بودیم که تعدادی از همین افراد که سران فرقه آنها را به مصاحبه اجباری کشانده بودند و در تلویزیون خود پخش نموده بود بعد از مدتی از فرقه جدا شده و دست به افشاگری علیه فرقه زدند. افراد مصاحبه کننده چه نیازی به صحبت در پشت دوربین داشتند و آنها می توانستند خیلی راحت در یک ملاقات حضوری حرف های خود را به ما بزنند .
 ما خانواده های اعضای فرقه که فرزندان مان توسط رجوی ها مورد استفاده ابزاری قرار گرفته‌اند اعلام می کنیم که :
۱- ما تمام این کارها را ترفند و جنگ روانی که توسط رجوی ها و فرماندهان فرقه اش اعمال شده می دانیم و فرزندان خود را که در شرایط غیر معمول اقدام به این عمل کرده اند مقصر نمی شناسیم.
۲- از مراجع بین المللی و دولت عراق می خواهیم تا رجوی ها را بدلیل محروم کردن ما و فرزندان‌مان از اولیه ترین حقوق انسانی یعنی انجام ملاقات که حتی زندانیان نیز از آن بهره مند هستند ، محکوم نماید .
۳- از مراجع بین المللی و دولت عراق می خواهیم امکان ملاقات با فرزندان مان را در مکانی خارج از کنترل فرماندهان فرقه فراهم نمایند .
۴- ما تا رسیدن به خواسته خودمان که همانا ملاقات حضوری با فرزندان مان می باشد ، دست از تلاش خود بر نداشته و تا رسیدن به این خواسته به آنچه در توان مان باشد اقدام خواهیم کرد .

جمعی از خانواده های اعضای گرفتار در فرقه رجوی از استان مازندران
۱۳تیر ۹۴

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3203

نوشته های مشابه

07فوریه
تنها راه نجات از دام نفاق
رفتار با منافقان از دیدگاه پیامبر اکرم (ص)

تنها راه نجات از دام نفاق