• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024
بیانیه تشکل مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی

دادگاه «حمید نوری» نمایش رسانه‌ای برای فرار رجوی از شکایت جداشده‌هاست / بریده شدن سر عدالت در قتلگاه آلبانی

  • کد خبر : 31963
  • 11 نوامبر 2021 - 9:22

کشاندن پرونده حمید نوری به آلبانی و گرفتن اعتراف اجباری از اعضای فرقه رجوی مصداق بارز بریده شدن سر عدالت توسط مدعیان دروغین دمکراسی است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی» با انتشار یک بیانیه اعتراضی به رفتار لابی گرانه دادگاه سوئد و فرافکنی سران فرقه رجوی در مقابل شکایت جداشده‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش فراق، در متن این بیانیه آمده است: در حالی که سالهاست صدای شکایت و اعتراض‌ خانواده‌های اسیران فرقه رجوی در محافل اروپایی و بین المللی شنیده می شود، متاسفانه شاهد ضایع شدن حقوق خانواده های آسیب دیده از خشونت فرقه رجوی توسط مدعیان دروغین حقوق بشر هستیم.

در همین زمان که ما تلاش می کنیم تا حق و عدالت در خصوص عزیزانمان که گرفتار و گروگان سران فرقه رجوی می باشند به جایی برسد،  شاهد هستیم که لابی کثیف رجوی در اتحادیه اروپا توانسته است ادامه دادگاه حمید نوری را به کشور آلبانی که یکی از دور افتاده ترین کشورهای اروپایی در حوزه بالکان می باشد انتقال دهد تا به گفته خودشان شاهدان و یا شاکیان آقای نوری بتوانند به دادگاه بیایند و صحبت های خود را انجام بدهند. واقعا جای تعجب بسیار دارد و از نادر مواردی در جهان است که یک دادگاه غیرمرتبط برای یک تبعه کشور دیگر دادگاه برگزار نموده و در ادامه آن را به یک کشور ثالث (آلبانی) برای اعتراف گیری و پرونده سازی ببرد. بنا بر اظهارات حقوقدانان برجسته جهان این اقدام به جز شوخی و بازی رسانه ای هیچ تفسیر دیگری نمی تواند داشته باشد.

مدعیان دمکراسی در جلد یک دادگاه بین المللی عدالت را به چالش کشیدند زیرا درخواست خانواده های زخم خورده از فرقه رجوی را کنار گذاشته و برای یک بازی رسانه ای از استهکلم سوئد به کشور آلبانی اسباب کشی کردند.

دادگاه استکهلم با این تصمیم ثابت کرد که با لابی گری و هزینه های سنگین گویا خیلی کارهای نشدنی، امکان پذیر است.

در ایران افرادی هستند که حاضرند شهادت دهند تمام ادعاهای مطرح شده توسط فرقه رجوی مغرضانه بوده و دروغ محض است. 

ما خانواده های افرادی که قرار است سران فرقه رجوی به زور عزیزان ما را در آن حاضر کنند به این اقدام منزجر کننده اعتراض داریم و این را دور از شان انسانیت و عدالت می دانیم.

چه مادران و پدرانی که سالها تلاش کردند با عزیزان خود یک ارتباط ساده برقرار کنند اما ناکام در خاک سرد آرمیدند و صد افسوس صدای مظلومیت شان به گوش وجدان های بیدار نرسید که اگر می رسید شاهد بریده شدن سر عدالت در جایی نبودیم که در ظاهر پرچم عدالت خواهی را بر دوش می کشد.

اما در پایان ما خانواده ها اعلام می داریم که در مقابل این جنایت ها ساکت نخواهیم نشست. دادگاه استکهلم اگر واقعا در جستجوی عدالت است سراغ ما خانواده ها و جداشده های آسیب دیده از جنایت های رجوی بیایید و به صدای دردآلود افرادی توجه کند که سالها در حصارهای زجرآور رجوی گرفتار بودند. پر واضح است که دادگاه استکهلم و آلبانی یک نمایش رسانه ای و سناریویی بوده که برای به حاشیه بردن دادگاه شکایت جداشده ها از سران فرقه رجوی طراحی گردیده است. کشاندن ناشیانه بازی هم به آلبانی نشانه آشکار همدستی رجوی های تروریست با مدعیان دروغین دموکراسی می باشد.

به امید روزی که حق و عدالت بدون هیچ لابی گری به سرانجام برسد و در بین جنایتکاران عالم، سران فرقه تروریستی رجوی به سزای اعمال کثیفشان برسند.

تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی»

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31963

نوشته های مشابه