تاریخ : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰ Monday, 6 December , 2021

وحشت رجوی‌ها از مذاکره ایران و عربستان: فروپاشی در آلبانی نزدیک است

  • کد خبر : 31674
  • 19 اکتبر 2021 - 10:55

فرقه رجوی در منطقه همیشه به دنبال جنجال و به هم زدن اوضاع بود ولی از آنجایی که می گویند دست خدا صدا ندارد و یک روزی حساب پس می دهند اینجا خودش را نشان می دهد که عربستان هم پشت فرقه رجوی را خالی کرد.

از قدیم گفتند وقتی جنجالی به پا می‌کنی آخرش دامن خود نفر را می گیرد و بالاخره روشن می شود که آن جنجال دروغی بیش نبوده و فقط به دنبال مظلوم نمایی و فرار از واقعیت بوده است و ماهیت آن فرد مثل سازمان پوشالی رجوی بیشتر برملا می شود.

تا قبل از رفتن ترامپ این فرقه مدام توی بوق می‌کرد که دیگر تمام است جنگ شروع می شود و چنین و چنان می شود.

فرقه به دنبال همان روش قبلی در عراق بود که با اطلاعات غلط دادن به آمریکا و اروپا دنبال این بود که  جنگی برای مردم ایران درست بکند تابه نیات شوم خودش برسد، البته در اینجا باید گفت شتر در خواب بیند پنبه دانه.

حالا هم که عربستان با ایران وارد مذاکره شده فرقه دست و پای خودش را گم کرده و حتما می گوید که عربستان هم مزدور ایران شده است.

در حال حاضر فرقه رجوی فقط به دنبال فشار آوردن به جداشدگان در آلبانی می باشد و اگر بشنود عربستان با ایران توافق کرده حتما یک جیغ بنفشی می کشد که صدایش تا اروپا و آمریکا هم خواهد رسید.

رجوی در عراق می گفت که آمریکا به دنبال فروپاشی سازمان ما از نوع نرم و آرام آرام است و برای همین هم جلوی آمریکا نرمش را توصیه می کرد و با آن کنار آمد. دور نیست با همان خط که در عراق گفت این فرقه از هم ‌بپاشد  ولی این بار در آلبانی، آن روز دور نیست.

یادداشت از: غلامرضا شکری- عضو جداشده از فرقه رجوی

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31674