تاریخ : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ Monday, 17 January , 2022

خانواده‌های عضو انجمن نجات مواظب نقشه جدید مزدوران رجوی باشند / خانواده‌ها فقط دنبال نجات عزیزان خود هستند

  • کد خبر : 31372
  • 25 سپتامبر 2021 - 14:02

مزدوران فرقه رجوی در نقشه ای جدید طی تماس با خانواده های اسیرانِ این فرقه خواستار قطع همکاری خانواده ها با انجمن نجات می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، وحشت فرقه تروریستی رجوی از اتحاد و همبستگی خانواده‌های اعضای خود موجب شده تا به این نتیجه برسند که اعضا به صورت محدود با خانواده های خود تماس گرفته و از آنها بخواهند با انجمن نجات همکاری نکنند.
خانواده های عضو انجمن نجات متحد و هماهنگ با یکدیگر به جز ارتباط با عزیزان خود و نجات آن ها دنبال موضوع دیگری نبوده و این تبادل اطلاعات و وحدت میان آنها چنان ضربه ای بر پیکر فرقه تروریستی رجوی وارد ساخته که به مقابله با آن برخاستند.
خانواده های عضو انجمن نجات با فریادهای عاشقانه و نگاه عاطفی دور هم جمع شدند تا اسیران ذهنی این فرقه را از خواب غفلت بیدار کنند و در این راستا اغلب جداشده های فرقه رجوی اذعان دارند که جدایی آنها به جهت رسیدن صدای پر مهر خانواده به گوششان بوده است.
گفته شده هدف نهایی مزدوران فرقه رجوی از این تماس ها جمع آوری اطلاعات یا دریافت پول بوده که در این زمینه لازم است خانواده های عضو انجمن نجات هوشیار باشند تا در دام این دجالان نیافتند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31372