تاریخ : یکشنبه, ۲۶ دی , ۱۴۰۰ Sunday, 16 January , 2022
روایت غفور فتاحیان از نمایش مسئول اولی در فرقه رجوی

مشغول کردن ذهن اعضای وامانده، دستاورد رجوی از انتصابات نمایشی

  • کد خبر : 31241
  • 13 سپتامبر 2021 - 12:03

رجوی زمانی که افراد زیادی درباره انتخابات دروغین مسئول اولی در داخل تشکیلات دچار تناقضات شده بودند در جواب اعلام کرد که: «ما در درون سازمان هیچگونه انتخابات نداریم و نباید هم داشته باشیم این کلمه انتخابات هم که ما می نویسیم و روی آن تبلیغات می کنیم به خاطر مسائل بیرونی است و بنابراین ما هیچ گونه انتخاباتی در درون تشکیلات نداریم. این هم همانند انتصاب مریم رجوی است که الان حدود سی سال است که رئیس جمهور مادام العمر است.»

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، غفور فتاحیان، عضو جداشده قدیمی از فرقه رجوی در یادداشتی نوشت: در سال ۱۳۷۸ وقتی که بهشته شادرو به این سمت منصوب شد رجوی و دار و دسته اش روی این خیلی تبلیغات کردند. در پایان این جلسه وقتی که به سمت مقرهایمان بر می‌گشتیم من با یکی از مسئولین بالای سازمان که خیلی به من اعتماد داشت در رابطه با این موضوع مسئول اولی وارد بحث شدم چون از لحاظ سیاسی خیلی با سواد بود و همه هم قبولش داشتند. من هم از فرصت استفاده کردم و گفتم راستی من یک سؤال در رابطه با این موضوع مسئول اولی دارم و آن این است که این انتخاب چه دست آوردی برای سازمان در راستای سرنگونی دارد؟

بلافاصله در جوابم گفت هیچی من هم گفتم آخر نمی شود که هیچی باشد. سازمان و مسئولین آن بیکار نیستند که این همه نشست و امکانات و وقت و انرژی بگذارند و هیچ نتیجه ای هم نداشته باشد. در جوابم گفت برای پیش برد سرنگونی هیچی ندارد ولی برای تشکیلات و سرگرم کردن نفرات بالاترین دستاورد را برای سازمان دارد، به عنوان مثال همین انتخاب بهشته حداقل تا یک سال نفرات را درگیر خودش می کند که فاکت بنویسند و نشست در این رابطه بگذارند و در یک کلام ذهن آدم ها را به خودش مشغول می کند این همان چیزی است که سازمان می خواهد و گرنه هیچ ربطی به سرنگونی و این طور مسائل ندارد و به طور واقعی اگر سازمان یک کمی شعور سیاسی می داشت همان بعد از عملیات فروغ همه را جمع می کرد و به خارج می رفتیم تازه این جای خودش! اصلا آمدن به عراق اشتباه استراتژیک بود ولی بعداز فروغ می توانستیم به خارجه برویم زیرا آن موقع امکانش بود که به جایی برسیم ولی الآن زمانش گذشته و باید با مسائلی سر این نفرات را گرم کنند. حال می خواهد با مسئول اولی باشد یا یک بند از انقلاب، فرقی نمی کند مهم برای سازمان سرگرم و درگیر کردن نفرات با یک بحثی است حال هر چی باشد.

من هم کنجکاو شدم و پرسیدم یعنی اینکه مسعود رجوی این موضوع را که شما گفتید می داند؟ در جوابم گفت شک نکن که خیلی خیلی هم خوب می داند.

گفتم پس چرا این کار را انجام نداد؟ گفت اولا بهترین جا برایش همین عراق است که می تواند اینجا حکومت کند چون درب اشرف را بسته و کسی هم نمی تواند خارج شود و برای خودش مثل یک پادشاه زندگی می کند. مثل ما نیست که همانند برده زیر کار یدی کمرش خمیده شود و در ثانی اگر به خارجه برویم اینکه نمی تواند این طوری حکومت کند آنجا باید شعارهای دموکراسی را تبلیغ کنیم و در انجا باید اصلش را رعایت کند و به آن اعتقاد داشته باشد ولی متأسفانه او به دموکراسی نه اعتقاد دارد و نه آن را پیاده می کند پس بهترین جا برایش همین عراق است که آمد.

و با گذشت سالها مشخص شده که بهترین جا و مکان برای رجوی همان عراق زیر سلطه اربابش صدام حسین بود چون با رفتن صدام و امدن باقی مانده فرقه رجوی به آلبانی رجوی هم جرات بیرون امدن از سوراخ موش را ندارد.

آری دوستان عزیز این بازی های مسئول اولی برای مشغول کردن ذهن افراد است وگرنه هیچ فایده ای ندارد و تنها هدفش این است که این فرقه شاید بتواند چند صباحی سالمندان آلبانی را داخل تشکیلات نگه دارد و آنها را مشغول کند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31241

نوشته های مشابه

13ژانویه
وقتی پس از ۲۰ سال صدای برادرم را شنیدم
روایت «هادی شبانی» از تولدی دوباره پس از نجات از فرقه رجوی

وقتی پس از ۲۰ سال صدای برادرم را شنیدم

13ژانویه
وقتی شیء فلزی تیز به پایم اصابت کرد
روایت مجتبی نوری، برادر یکی از اسیران فرقه رجوی از دوران حضور خانواده‌ها در مقابل «اشرف»

وقتی شیء فلزی تیز به پایم اصابت کرد