تاریخ : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰ Sunday, 24 October , 2021

پدر مرتضی قدیمی در آرزوی به آغوش کشیدن فرزند اسیر خود

  • کد خبر : 31172
  • 09 سپتامبر 2021 - 11:51

مادر چشم انتظار مرتضی قدیمی گفت: همسرم در واپسین روزهای زندگی فقط دوست دارد که برای آخرین بار مرتضی را در آغوش بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، عوامل انجمن نجات مرکز زنجان در تماس تلفنی با خانواده مرتضی قدیمی که بیش از سه دهه در اسارت فرقه رجوی بوده، سراغی از پدر مرتضی گرفتند که این روزها به دلیل کهولت سن و بیماری زمین گیر شده است .
بنا بر نوشته این انجمن، در آخرین ملاقاتی که با این پدر چشم انتظار در روستای دره سجین شهرستان ابهر استان زنجان داشتیم وی قصه هایی از سال های جوانی خود را بازگو کرد که چگونه برای بزرگ کردن مرتضی و داماد شدنش از جان و دل زحمت کشید ولی حالا حائلی به نام فرقه رجوی میان او و فرزندش قرار گرفته و دیدار و به آغوش کشیدن مرتضی برای او تبدیل به آخرین آرزوی زندگیش شده است .

در این تماس مادر مرتضی هم گفت: همسرم در واپسین روزهای زندگی فقط دوست دارد که برای آخرین بار مرتضی را در آغوش بگیرد.

از شنیدن این جمله مادر عزیزمان قلبمان به درد آمد و هزاران بار رجوی ملعون و مریم قجر جنایتکار را نفرین و لعن کردیم که با دروغ و تزویر جوانان مردم را در چنبره تشکیلات کثیف خود با ترفند انقلاب و و عده های دروغین از کانون گرم خانواده ها جدا کرده است .
قصه های پر غصه خانواده ها ی چشم انتظار همچون پدر مرتضی چنان درد آور است که باید درتاریخ ثبت شوند، متاسفیم برای جامعه بشری اروپایی که برای حقوق بشر سینه چاک می کنند ولی میزبان شیطان شدند .

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31172