تاریخ : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ Monday, 17 January , 2022

رابط مریم رجوی از جمهوری آذربایجان یک هم‌جنس‌باز از آب درآمد

  • کد خبر : 30760
  • 25 جولای 2021 - 4:47

صابر رستم خانلی، رابط فرقه رجوی که با سمت عضو کمیته روابط بین الملل پارلمان جمهوری آذربایجان شناخته می شود یک همجنس باز از آب درآمد.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از سایت راه نو، این فرد امسال نیز به روال برخی سال های گذشته در گردهمایی مجازی فرقه تروریستی رجوی شرکت کرد و در یک حرکت ضد ایرانی در دفاع از مریم رجوی سخنرانی کرد تا در مقابل مزدی که دریافت کرده وظیفه اش را به خوبی انجام داده باشد.

سخنرانی در حمایت از تحصن تعدادی از اعضای فرقه رجوی در مقابل مقر ملل متحد در نیویورک در سال ۱۳۸۷، با هدف تاثیر گذاری بر تصمیم دولت عراق برای ممانعت از اخراج مجاهدین از این کشور، و یا شرکت در مراسم افطاری مریم رجوی در فرانسه بتاریخ ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۰ از جمله اقدامات این فرد معلوم الحال محسوب می شود.

اما صابر رستم خانلو کیست؟ باید گفت وی یکی از طرفداران طرح تجزیه آذربایجان از ایران است. طرحی غربی – اسرائیلی که امروزه صاحبان آن سعی می کنند تحت عنوان «خودمختاری ملیت ها» از گلوی مریم رجوی بیرون دهند.
البته شاید بشود تا اینجا او را تحمل کرد، اما اگر کمی در سوابق صابرخان عمیق شویم مسلما بوی گند و کثافت همجنس بازی از قامت او به مشام خواهد رسید که تنها می شود او را درکنار سران فاسد و بدنام مجاهدین دید.
اگر بخواهیم کمی بیشتر به سوابق این فرد در گذشته اشاره ای داشته باشیم کافی است به اوایل سال ۱۳۹۱ برگردیم.
تجمع همجنس بازان در مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو در اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ و حمایت صابر رستم خانلو از آنان بعنوان یک همجنسباز، از جمله اقدامات تنفر برانگیز از سوی این مردک بیمار محسوب می شود.

در اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ به دنبال اعتراضات گسترده مردم شهرهای تبریز، اردبیل، مرند، جلفا و… به دولت باکو به خاطر تلاش این رژیم برای برپایی همایش مبتذل موسوم به «یوروویژن و گردهمایی همجنسبازان جهان» که قرار بود در ششم خرداد ماه همان سال در باکو برگزار شود، رژیم آذربایجان با سازماندهی همجنسبازان باکو و حومه، آنان را در مقابل سفارت جمهوری اسلامی به برپایی تجمع واداشت.

باید گفت چهره شاخص همجنس بازان تجمع کننده در مقابل سفارت ایران در باکو، فردی موسوم به صابر رستم خانوف (رستم خانلو) بود که به حمایت از همجنس بازی در باکو شهرت دارد. نامبرده که همسرش به دلیل مفاسد اخلاقی از وی طلاق گرفته، همواره در همایش ها و مراسم های صهیونیستی در اسراییل شرکت می کند و مورد حمایت صهیونیستهاست.

صابر رستم خانلو در همایش همجنسبازان گفته بود: «همجنس بازی یکی از نشانه های تمدن معاصر است، قبل از فروپاشی شوروی همجنسبازی در این شهر (باکو) ممنوع بود و همجنسبازان مجازات می شدند، اما با فروپاشی شوروی ما به آزادی رسیدیم و آزادی همجنسبازی یکی از مهمترین نشانه های آزادی در جمهوری آذربایجان است که دولت الهام علی اف از آن دفاع می کند.»

صابر رستم خانلو در ادامه سخنرانی خود افزود: «بارها گفته ام که مردم تبریز و اردبیل عقب مانده هستند، آنها اگر مانند ما متمدن بودند، امروز از همایش و حقوق همجنس بازان دفاع می کردند، ما در مسیر اروپایی شدن حرکت می کنیم و امیدوارم به زودی بتوانیم به قافله فرهنگ اروپا ملحق شویم، اما مردم آذربایجان ایران هنوز هم شرقی و اسلامی فکر می کنند. اگر مردم تبریز و اردبیل متمدن بودند، از دولت ایران که یک دولت دینی و ضد همجنسبازی است حمایت نمی کردند.»

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30760