• امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024

نخست‌وزیر اسلونی، عاشق جعل خبر و راه انداختن کارزار اطلاعاتی علیه رقبای خود / فرقه رجوی همیشه از سیاستمداران منفور در جهان استقبال می‌کند

  • کد خبر : 30758
  • 25 جولای 2021 - 4:47

سخنرانی سخیف نخست وزیر اسلونی در نشست فرقه رجوی، پس از گذشت یک هفته همچنان موجب واکنش ادامه دار چهره های سیاسی و دولتی در سراسر دنیا شده است.

به گزارش فراق، یانس یانسا، نخست‌وزیر اسلونی به دلیل شرکت در نشست مجازی یک فرقه تروریستی، دشمن مردم ایران و گروهی که حدود ۱۷ هزار غیر نظامی را در ایران ترور کرده و علاوه بر آن سابقه همکاری نظامی با صدام حسین در عراق علیه مردم ایران را دارد، موجب واکنش شدید سیاسیون و مردم ایران شده است.

به این بهانه وقتی به سوابق و دیدگاه‌های یانس یانشا مراجعه می‌کنیم، به خوبی می‌بینیم که زندگی سیاسی این سیاستمدار اروپائی مبتنی بر جعل و دروغ است.

براساس گزارش نشریه فارین پالیسی آمریکا، یانس یانشا متخصص انتشار اخبار جعلی و راه اندازی کارزار اطلاعاتی علیه مخالفان خود در توییتر است. وی با استفاده از توهین به روزنامه نگاران، مخالفان سیاسی، افکار عمومی و هرکس که با او موافق نیست، راه موفقیت خود در سیاست را گشوده است. در توییتر گفته می شود ۷۵ درصد فالورهای وی جعلی است.

یانس یانسا به لحاظ روحیات و خلقیات به شدت شبیه ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا است. به غیر استفاده از توییتر برای توهین، در حلقه مشاوران خود هیچ فردی جز افراد مطیع را تحمل نمی‌کند و عاشق جعل خبر و راه انداختن کارزار اطلاعاتی علیه رقبای سیاسی خود می باشد.

در همین رابطه بد نیست اشاره کنیم که این سیاستمدار به سبب انتشار پیام تبریک زودهنگام به ترامپ بابت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری امریکا که اصلا درست نبود مشهور شد.

با توجه به روحیات غیرثابت و پیش‌بینی ناپذیر یانس یانشا دو سناریو را برای شرکت نامبرده در نشست مجازی فرقه رجوی می توان مد نظر قرار داد. اول اینکه با توجه به ارتباطات نزدیک نخست وزیر کنونی اسلونی با مقامات دولت ترامپ از جمله مایک پومپئو که خود نیز میهمان فرقه بود، با لابی آن‌ها در نشست فرقه شرکت کرده است و دیگری انگیزه‌های مالی حضور در این نشست است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در سال ۱۳۹۵ گزارش داد، نامزد پیشنهادی دونالد ترامپ برای وزارت حمل‌ونقل آمریکا یعنی خانم الین چاو تایید کرد که سال ۲۰۱۵ به خاطر پنج دقیقه سخنرانی در برابر شاخه سیاسی فرقه رجوی مبلغ پنجاه هزار دلار دریافت کرده است.

با توجه به اینکه پرداخت پول به شرکت کنندگان در نشست های فرقه به یک رویه علنی تبدیل شده است، می توان حدس زد که رجوی ها این بار احتمالا تلاش کرده اند سخنرانان مطرحی را برای نمایش خود خریداری کنند.

بسیار جالب است که فرقه رجوی همیشه بر اساس ذات پلید خود از سیاستمداران منفور در جهان استقبال می‌کند و افراد خوشنام، معمولا حاضر نیستند شهرت خود را با بدنامی فرقه رجوی جریحه دار کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30758

نوشته های مشابه

22آوریل
«دختر وزرا»؛ سناریویی برای فروکش کردن ضرب سیلی به رژیم کودک‌کش
اولین اثر جلسه مخفیانه افسر اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با سرکردگان فرقه رجوی رونمایی شد

«دختر وزرا»؛ سناریویی برای فروکش کردن ضرب سیلی به رژیم کودک‌کش

17آوریل
فاکتِ چشمان ۱۲ تا داشتم / قربان عرب حسرت به دلی با یادآوری خاطرات را نوشته بود
افشای اسنادی از جمع‌بندی نشست‌های غسل هفتگی و عملیات جاری مردان و زنان در فرقه رجوی

فاکتِ چشمان ۱۲ تا داشتم / قربان عرب حسرت به دلی با یادآوری خاطرات را نوشته بود