تاریخ : یکشنبه, ۲۶ دی , ۱۴۰۰ Sunday, 16 January , 2022

جمع‌آوری ۱۰۰۰۰ امضا در پویش محاکمه سران فرقه تروریستی رجوی / رجوی را به زانو در خواهیم آورد

  • کد خبر : 30746
  • 26 جولای 2021 - 4:37

امضای پویش محاکمه سران فرقه تروریستی رجوی از مرز ۱۰ هزار گذشت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، پویشی با عنوان «محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق» در پایگاه اینترنتی انجمن نجات ترتیب داده شده است که تعداد امضا کنندگان این پویش که از محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق خصوصا مسعود و مریم رجوی در دادگاه های بین المللی استقبال نموده و درخواست تحت تعقیب قرار گرفتن این افراد را دارند، صبح شنبه دوم مرداد از مرز ۱۰۲۰۰ هزار گذشت.

لازم به ذکر است دادگاهی در سیستم قضایی ایران برای رسیدگی به دادخواست ۴۲ نفر از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق، که در اردوگاه اشرف در عراق سوژه حبس انفرادی، شکنجه و آسیب های جسمی و روحی قرار گرفته بودند، در شعبه ۵۵ دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران، با حضور نمایندگان رسانه های داخلی و خارجی و سازمان های حقوق بشری و بین المللی در اسفند ۱۳۹۹ برگزار گردید.

در این دادگاه، اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق در مورد جنایت هایی که فرقه رجوی در طول مدت بیش از ۳۰ سال بر آنها و خانواده های آنها اعمال شده بود سخن گفتند و برخی از آنها آثار آسیب های فیزیکی که در اثر شکنجه بر آنها وارد شده بود را به قاضی دادگاه و حاضران نشان دادند.

در جریان این پویش بیش از ۳۳۰ دیدگاه در حمایت از محاکمه بین المللی سران فرقه رجوی تا کنون به ثبت رسیده است.

به نوشته انجمن نجات تهران، برخی از دیدگاه های بیان شده به شرح زیر می باشد:

اسد پاک از اعضای سابق فرقه رجوی نوشته است: «من اسد پاک مدت ۹سال اسیر جنگی در اردوگاه های عراق بودم و در سال ۶۹ توسط تبلیغات مسموم مجاهدین خلق به آنها پیوستم و مدت ده سال در تشکیلات آنها با سختترین شرایط بودم و در سال ۷۸ با شیوه ضد بشری به این بهانه که نفوذی و از عوامل ایران هستم مرا به زندانی در اردوگاه اشرف بردند و تحت شکنجه و اذیت و آزار قرار دادند و بعد از چند ماه مرا تحویل زندان ابوغریب در عراق دادند و مدت دو سال تحت شرایط سخت بسر بردم و در سال ۸۰ به ایران برگشتم. امیدوارم سران فرقه رجوی هر چه زودتر محاکمه شوند و حق ما از آنان گرفته شود.»

علیرضا سلیقه دار برادر خسرو سلیقه دار گرفتار در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی نوشته است: «برادرم خسرو ار اعضای اسیر در فرقه رجوی و از حال مادرم بیخبر است که زمین گیر می باشد. مادری که برای در آغوش کشیدنش بارها به عراق نا امن سفر کرد ولی بی نتیجه ماند. این وسط رجوی باید پاسخگوی اقامه دعوی جداشدگان و ما خانواده ها که حامی شان هستیم، در پیشگاه عدالت باشد. آن روز دیر نیست. الیس صبح بقریب؟»

محمدرضا مبین از اعضای سابق فرقه رجوی نوشته است: «بلاشک این یکی از پرافتخار ترین پرونده های مبارزه با تروریسم و فرقه گرایی در اروپا است، و بالاترین نقطه امید و مشوق برای آزادیخواهان و جدا شدگانی است که مثل ما سالها به جهانیان می گفتیم که سازمان مناسبات فرقه ای دارد و درون مناسبات سرکوب و شکنجه گسترده اعضاء وجود دارد و سران فرقه باید در یک دادگاه بین المللی ضد فرقه محاکمه شوند، اما دستمان به جایی نمیرسید، و همواره در اوج سرکوب فرقه، فقط دستهایمان را به سوی خداوند دراز کرده و از او کمک میخواستیم.»

نوشته خانم رقیه فرازیان فرد کهن خود گویای همه چیز است: «من مادر فریدون ندایی هستم. فرزندم در جنگ تحمیلی اسیر شد و با فریب فرقه رجوی سال هاست که در اردوگاه رجوی ها اسیرست و از او خبری ندارم. پدر فریدون در رنج فراق پسرم فوت کرد. من هر روز چشم به در دوخته ام که فریدون وارد شود. بارها به عراق رفتم ولی مانع ملاقات من با فری عزیزم شدند. بارها نامه نوشتم و خواستم شرایطی فراهم شود که پدر فریدون در بستر بیماری بتواند صدای فریدون را بشنود ولی دل سنگ مسعود و مریم رجوی با هیچ کلامی نرم نشد. من خواسته ام رهایی فریدون و تمام اسیران است. کاش صدای من به گوش فریدون برسد و بداند که منتظر شنیدن صدای او و خبر جدایی اش هستیم و با آغوش باز منتظرش می باشیم. من تا نجات پسر عزیزم از پای نخواهم نشست و تا جان در بدن دارم دست از تلاش بر نمی دارم. من یک مادرم هرگز نمی توانم پاره تنم را فراموش کنم و تنها آرزویم خوشبختی و نجات فریدون است و به امید بازگشت فری نفس می کشم.»

ثریا عبداللهی مسئول تشکل مادران انجمن نجات هم در پیامی نوشت: «تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی»، همراه با تمامی خانواده های رنج کشیده و جداشدگان آسیب دیده از فرقه تروریستی رجوی، از شکایت اعضای سابق مجاهدین خلق علیه سران این فرقه و طرح آن در دادگاه بین المللی لاهه، با تمام توان حمایت می نماید. تردیدی نیست که پیروزی در این مسیر تا آزادی تمامی اسیران گرفتار در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی ادامه خواهد داشت. دور نیست زمانی که عزیزان ما قدم به دنیای آزاد بگذارند.»

لیلا کیوکان کوچکترین فرزند رحیم کیوکان اسیر در فرقه رجوی در آلبانی نوشت: «با سلام به همه عزیزانی که مثل من و خانواده ‌ام از این فرقه تبهکار زخم خورده ‌ایم، و آرزوی سلامت و رهایی برای همه اسیران در فرقه رجوی از جمله پدر خودم آقای رحیم کیوکان را دارم و امیدوارم این جدایی تبدیل به حسرت نشود. رجوی بداند که ما تا پای جان برای رهایی عزیزانمان، پدر، مادر، برادر، و خواهر هایمان ایستادگی می کنیم و به زودی او را به زانو در خواهیم آورد.»

بهمن هاشمی برادر فرزین هاشمی اسیر در فرقه رجوی نوشت: «برادرم فرزین در سازمان تروریستی مجاهدین خلق چندین سال است که اسیر می باشد. برادر من در خارجه همسر و دو فرزند داشت. سازمان تروریستی مجاهدین ضد خلق و دشمن مردم ایران برادرم را فریب داد و زندگی او را متلاشی کرد. مادرم در حسرت دیدن برادرم از دنیا رفت. انتقام مادرم را از رجوی و دار و دسته اش خواهم گرفت.»

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30746