• امروز : چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 April - 2024

جریان سازی حمله به کشتی رژیم صهیونیستی در رسانه‌های فرقه رجوی / همدستی تروریست‌ها آشکار شد

  • کد خبر : 30663
  • 04 آگوست 2021 - 12:09

این روزها بازتاب گسترده حمله به یک کشتی رژیم صهیونیستی در سایت های فرقه تروریستی رجوی و انتساب آن به ایران، پشت پرده همدستی این جنایتکاران را به خوبی آشکار می کند.

به گزارش فراق، این روزها در حالی رژیم صهیونیستی به همراه فرقه تروریستی رجوی در ادعایی بدون سند، ایران را به دخالت در حمله به یک کشتی متهم می‌کند که ترور دانشمندان هسته‌ای، خرابکاری‌های هسته‌ای و حمله به کشتی‌های ایرانی، تنها نمونه‌هایی از گرای فرقه رجوی و اقدامات تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت ایران است.

این روزها شاهد هجمه گسترده‌ای از سوی صهیونیست‌ها و همدستش رجوی و طرح اتهامات واهی به جمهوری اسلامی ایران در پی حمله به کشتی صهیونیستی «مرسر استریت» هستیم، ادعایی که واکنش تهران را به همراه داشت و «سعید خطیب‌زاده» روز یکشنبه دهم مرداد ماه در نشست هفتگی با خبرنگاران ضمن رد این اتهامات بی اساس، تصریح کرد که موجودیت نامشروع رژیم صهیونیستی از اتهام‌زنی‌های واهی دست بردارد.

به نوشته فارس، سخنگوی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران همچنین روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه در واکنش به ادعاهای بی‌اساس وزرای خارجه آمریکا و انگلیس در این باره تصریح کرد که جمهوری اسلامی ایران هرگونه ماجراجویی احتمالی را بی‌درنگ و با قوت و جدیت پاسخ خواهد داد.

این ادعاهای بی اساس در حالی مطرح می‌شود که اقدامات تروریستی فرقه جنایتکار رجوی در ترور ۱۷ هزار ایرانی و اقدامات رژیم صهیونیستی به خصوص ترور دانشمندان هسته‌ای از اذهان مردم ایران پاک نشده و نمی‌شود که در آخرین مورد شاهد ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشور بودیم. خرابکاری‌های اخیر در نطنز و حمله به کشتی‌های ایرانی هم از دیگر نمونه‌های اقدامات تروریستی منتسب به رژیم صهیونیستی است که البته به صورت علنی دخالت خود را در اینگونه اقدامات تأیید نکرده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30663