• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

مادر چشم انتظار «یاری کوچکی»: عزیز دلم نگذار آرزوی دیدنت را به گور ببرم

  • کد خبر : 30652
  • 08 آگوست 2021 - 11:59

مادر چشم انتظار یکی از اعضای گرفتار در فرقه رجوی با انتشار نامه ای به فرزندش گفت: عزیز دلم نگذار آرزوی دیدنت را به گور ببرم.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات مرکز ایلام، متن پیام خانم گل‌آفتاب محمدی مادر «یاری کوچکی» به شرح زیر است:

سلام پسرم، سلام پاره تنم، پسر عزیزم هر کجا هستی در سلامت کامل باشی. سال هاست انتظار بازگشتت به جمع خانواده را می کشم. چه شب ها تا صبح به دعا نشستم که برگردی اما خبر جدایی دوستانت را می شنوم و تو همچنان در بندی. فرزند دلبندم تو که اسیر جنگی بودی کاش به قرارگاه رجوی نمی رفتی و در اردوگاه می ماندی و سختی اردوگاه را تحمل می کردی و مثل بقیه اسرا به وطن و آغوش خانواده ات بر می گشتی، کاش به دام رجوی ضد بشر اسیر نمی شدی، تا کی باید زندان ابد رجوی را تحمل کنی؟ تا کی این مادر رنج کشیده ات باید در انتظار بازگشت یا حتی تماس تلفنی تو باشد؟

عزیز دلم نگذار آرزوی دیدنت را به گور ببرم. هر چه زودتر مثل دوستانت تصمیم بگیر و خودت را از زندان مخوف رجوی نجات بده. از هر راهی که می دانی از قرارگاه بیرون بیا و خودت را به صلیب برسان، دوستان تو مثل ایرج نصیری و علی مهدوی خودشان را نجات دادند و اکنون آزادنه زندگی می کنند.

پسرم با مادر ایرج و مادر علی ارتباط دارم و آزادی فرزندانشان از قید و بند رجوی را بهشان تبریک گفتم ، علی که چند ماه پیش از قرارگاه رجوی خارج شد الان در اروپا زندگی می کند. تو هم به فکر نجات خودت باش. ما کمکت می کنیم که زندگی ات به طور دلخواه سر و سامان بگیرد.

یاری جان، از خدا می خواهم موفق به خواندن نامه ام بشوی و تصمیم به جدایی بگیری. هر چه زودتر دل مادرت و خواهران و برادرانت را شاد کن. برادرانت علی و محمد وضعیت مالی خوبی دارند بهترین زندگی را برایت فراهم می کنند.
به امید نجات تو و دوستانت به انتظار می نشینم.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30652

نوشته های مشابه

03آوریل
آرزو دارم به آغوش خانواده برگردی
پیام نوروزی فریده پرورش به برادر خود در فرقه رجوی

آرزو دارم به آغوش خانواده برگردی

28مارس
فقط به امید دیدار فرزندم زندگی می‌کنم
مهرویه هاشمی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

فقط به امید دیدار فرزندم زندگی می‌کنم