تاریخ : جمعه, ۸ بهمن , ۱۴۰۰ Friday, 28 January , 2022

رفتار «ایرج مصداقی» در لو دادن قاضی ایرانی و ضرورت تشخیص سره از ناسره

  • کد خبر : 30643
  • 14 آگوست 2021 - 11:50

این روزها خبر دادگاه حمید نوری در سوئد، در سایت های فرقه رجوی مدام در حال تاب خوردن است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، دادیار سابق قوه قضائیه ایران ظاهرا برای یک سفر به سوئد رفته بود که پلیس وی را دستگیر و به زندان می اندازد. گفته شده وی به بهانه مشارکت در اعدام های سال ۱۳۶۷ زندانی شده است.

طبق گفته رسانه ها  کسی که این اطلاعات را در اختیار دستگاه امنیتی کشور سوئد قرار داده است فردی به نام  ایرج مصداقی می باشد. مصداقی از زندانیان سیاسی دهه ۶۰ بود که به جرم هواداری از سازمان مجاهدین خلق در آن زمان دستگیر شد و چند سالی حبس کشید. مصداقی بعد از آزادی مجدد به سازمان پیوست و مدت کوتاهی را در عراق گذراند و سپس به اروپا فرستاده شد.

البته الان بنده کاری به سوابق مصداقی و یا آقای نوری ندارم و نمی خواهم به جای قاضی دادگاه قضاوت کنم.

این موضوع از آنجا جالب می شود که رجوی و باند منحصر به فرد او تقریبا تمام طول هفته را علیه ایرج مصداقی صحبت و تمام وقت او را مامور ایران معرفی می کنند. در این موضوع مشخص رجوی خیلی باید قدردان مصداقی می شد، ولی باز شاهد هستیم که خط یکه تازی علیه او با شدت بیشتر از قبل ادامه دارد. چرا، چون که مصداقی تمام ترفندهای رجوی را در مصاحبه های خود افشا کرده و هویت اصلی رجوی ها را آشکار می سازد. این موضوع این نتیجه را حاصل می کند که هر کس با رجوی ملعون زاویه پیدا کند حتی اگر به نفع او هم کاری بکند محکوم به نابودی است.

لذا اخبار و مطالب این روزها را با دقت بیشتری دنبال کنید. سریع واکنش نشان ندهید و منتظر برخی رویدادها و رخداد ها باشید تا بیشتر و بهتر بشود سره را از ناسره تشخیص داد.

حمید نوری، دادیار سابق در قوه قضائیه در دهه۶۰ نزدیک به دو سال است که در سوئد در بازداشت به‌سر می‌برد.

گزارش از: حسین عیوضی آذر

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30643