• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

بساط خیمه‌شب‌بازی مریم رجوی برای هیچ کس رنگی نداشت / گروه شرم آور در تاریخ ایران / وقتی تروریست ژست روشنفکری گرفت

  • کد خبر : 30439
  • 11 جولای 2021 - 11:25

امسال هم مانند سالیان گذشته دار و دسته‌ فرقه تروریستی رجوی بساط خیمه‌شب‌بازی خود را در فضای مجازی علم کردند تا بار دیگر ذات پلید و آلوده‌ خود را برای جهانیان به نمایش بگذارند.

به گزارش فراق، سال‌هاست سردمداران فرقه تروریستی رجوی با دعوت از بازنشستگان سیاسی کشور‌های اروپایی یا مسئولین سیاسی که چندان صاحب رأی و نفوذ نیستند سعی بر آن دارند تا در اذهان عمومی برای خود اعتبار کسب کنند، اما بی‌خبرند که دیگر حنای این فرقه سال‌های سال است که برای هیچ کس رنگی ندارد. حتی مردم برخی از کشور‌های منطقه نیز از این فرقه نفرت دارند.

همدستی اعضای بلندپایه‌ فرقه تروریستی رجوی با صدام ـ قاتل ملت شهیدپرور ایران ـ بزرگترین لکه‌ ننگ بر پیشانی این فرقه ننگین است. البته این فرقه تروریستی از این دست لکه‌های ننگین کم در کارنامه‌ خود ندارد اما شاید همدستی با صدام در طول دوران دفاع مقدس شرم‌آورترین نقطه‌ سیاه در تاریخ فعالیت‌های تروریستی این فرقه باشد. بمب‌گذاری در مناطق عمومی از جمله حرم امام هشتم علیه‌السلام و ساختمان‌های حکومتی در اوایل دهه‌ی ۶۰، از دیگران نقاط شرم‌آور حیات سیاسی این مدعیان حقوق بشر است.

باز هم مریم رجوی، رهبر کنونی فرقه تروریستی رجوی با حضور جلوی دوربین‌های رسانه‌های مختلف فارسی‌زبان متعلق به عربستان و انگلیس از مسائل مربوط به رعایت حقوق بشر سخن گفت و ژست روشنفکری و آزاداندیشی به خود گرفت اما بی‌خبر بود که دیگر کسی فریب نیرنگ‌های کودکانه‌ این فرقه شرم آور در تاریخ ایران را نمی‌خورد.

رسانه‌های فارسی زبان وابسته به حکومت‌های مستکبر مانند آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و… نیز سعی داشتند با انعکاس اخبار این گردهمایی مجازی با مظلوم نشان دادن این فرقه مخوف و فاسد، آن‌ها را از هر گونه اتهام تبرئه کنند اما نمی‌دانستند خاطره‌ تلخ خیانت‌های این فرقه تروریستی هرگز از اذهان عمومی زدوده نخواهد شد.

یادداشت از: علی عبدالصمدی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30439